in ,

Analist Elliot Wainman: “Kripto sektörü yok olmuyor, tüm ticareti istila edecek”

Analist Elliot Wainman: "Kripto sektörü yok olmuyor, tüm ticareti istila edecek"
Analist Elliot Wainman: "Kripto sektörü yok olmuyor, tüm ticareti istila edecek"

Kripto Para Haber – Kripto para trader’ı ve yorumcu Elliot Wainman, kripto sektörünün henüz gelişmekte olan bir sektör olduğunu, ortadan kalkmayacağını, aksine ticaret alanının her yerini zamanla istila ederek her yere yayılacağını söylüyor.

Kripto pazarlarındaki büyümenin yavaşladığı geçen ay bile, benzersiz dijital varlıklar veya değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için yükseliş haberlerinin durmadığını belirten Wainman, sektörün geleceği konusunda iyimserliğini sürdürüyor.


Wainman CNN‘nin tarihte önemli anları NFT olarak satarak, takas edilemez token pazarına girdiklerini duyurduklarına dikkat çekiyor.

“Piyasa yavaşlasa da, gerçek şu ki, CNN artık tarihi haber anlarını NFT olarak satarken NFT haberleri ateşli bir hızla gelmeye devam ediyor…”

NFT’lere dikkat

Wainman ayrıca kripto sektörü yatırımcılarını yeni ortaya çıkan NFT alanını unutmamaya teşvik ediyor ve NFT’nin kriptoyu geniş alanlara benimsetecek, temel sektör olabileceğine dair güçlü bir iddiada bulunuyor:

“NFT alanını izlemeniz gerekiyor. Defalarca kez NFT’lerin kripto para biriminin en ticari ve yaygın olarak benimsenebilir versiyonu olduğunu ve büyük olasılıkla her türlü ticari kullanım durumunu istila etmeye başlayacaklarını söyledim. O yüzden tetikte olun. Bu NFT olayı ortadan kalkmıyor. Ve gördüğüm tüm haberlere dayanarak, 2021 yılının Haziran ayında kripto paralarla ilgili en ilginç şeylerden birinin NFT’den gelen haberler olduğuna inanıyorum. Sektörün şu anda diğer kripto sektörlerinden daha ilginç ve daha hızlı geldiğini söylemeye cüret ediyorum.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin'in kripto para madenciliğine yönelik yasakları, ekran kartı fiyatlarını yüzde 45'e kadar düşürdü

Çin’in kripto para madenciliğine yönelik yasakları, ekran kartı fiyatlarını yüzde 45’e kadar düşürdü

Meksika'nın en zengin üçüncü kişisinden Bitcoin açıklaması!

Meksika’nın en zengin üçüncü kişisinden Bitcoin açıklaması!