featured

Bitcoin halving sonrası en az 20x toparlanacak meme coinler

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Meme coin haberleri: Kripto para piyasası son bir haftadır yaşadığı kayıpları telefi etmeye başladı. Bitcoin son 1 günde yüzde 5 yükselerek 64 bin dolara çıkarken altcoinler ve meme coinler yüzde 3 ile 20 arasında bir değişim gösterdi. Bitcoin ve altcoinler iyileşme gösterirken son birkaç haftadır genel piyasa şartlarının etkisiyle değer kaybeden meme coinler arasında halving sonrası en ez 20x kat yükselecek kripto paralar bulunuyor.

Floki (FLOKİ)

1.352 milyonluk piyasa değerine sahip olan popüler meme coin Floki, son 1 haftalık süreçte yüzde 26 düşüş yaşadı.  Son 24 saate yaklaşık yüzde 10’luk bir toparlanma göstererek kayıplarını telefi etmeye başlayan meme coinin, web3 alanındaki yenilikler ile önünüzdeki süreçte başarılı bir performans sergileyeceği düşünülüyor.

1 haftalık FLOKİ fiyat grafiği

Piyasa tahminlerinin yanında kullanıcı benimsenmesinin artmasıyla halving sonrası iyi bir performans sergileyeceği düşünülen Floki, bu yazının yazıldığı sırada yüzde 10’luk bir yükselişle 0.000142 dolardan işlem görüyor ve aylık kaybını kısa sürede telafi edebilir.

Dogwifhat (WİF)

Güncel olarak Coinbase kalıcı vadeli işlemlerde listelenen WİF, son bir günde yüzde 18 yükselerek 2,70 dolardan işlem görüyor. Son 24 saate en iyi performans sergileyen meme coinlerden biri olan WİF coinin, işlem hacmi yüzde 40 arttı.

1 haftalık WİF grafiği

BitMEX’te listelenen ve Binance’de listelenecek kripto paralardan biri olan Dogwifhat, genel piyasa hissiyatıyla birlikte son 7 günde yüzde 21 düşüş göstermişti. Haftalık kaybını neredeyse telefi etmeyi başaran varlık, pozisyonunu koruyabilirse halving sonrası hızla toparlanacak meme paralarından biri olabilir.

Dogecoin (DOGE)

Piyasa hacmi açısından Toncoin’in gerisinde kalan DOGE, haftalık yüzde 23 kayıp gösterdi. Meme coin, Elon Musk’ın işten çıkarmalarından piyasa spekülasyonlarına kadar birden fazla etkiye maruz kalmıştı.

meme coin
1 haftalık DOGE grafiği

Özellikle Bitcoin’in düşmesiyle en çok gerileyen varlıklardan biri olan Dogecoin, günlük işlemlerde yüzde 6’lik bir toparlama gösterse de asıl kazanımını halving sonrasında gerçekleştirebilir. Büyüme potansiyeli yüksek olan meme coin açık pozisyonları ile de yükseliş modunda yer alıyor. Coinglass verilerine göre 2 milyar dolarlık vadeli açık pozisyonu bulunuyor.

Dogeverse meme coin

Doge alternatifi olarak piyasa çıkmaya hazırlanan Dogeverse, 6 farklı çoklu zincir üzerinde işlem gören tek meme coindir. Proje, zengin ağ desteği ile hızlı ve aktif bir kullanım sunarken staking ödülleri ile hızlı bir büyüme potansiyeline sahiptir. Bu yazının yazıldığı sırada 0.000298 dolardan işlem gören meme coin, listelenme sonrası hızlı fiyat artışıyla değer kazanacak.

Dogeverse’yi Ziyaret Edin

Sonuç olarak kripto para piyasası halving öncesi yatay seyrederken değer kaybeden yüksek hacimli birçok meme parası yeniden yükselme potansiyeli taşıyor. Ancak yatırımcının portföy oluşturmadan önce kendi araştırmasını yapması büyük önem taşır.

 


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin