in ,

Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analistten çok çarpıcı altcoin tahmini

Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analistten çok çarpıcı altcoin tahmini
Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analistten çok çarpıcı altcoin tahmini

Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analist Willy Woo, çarpıcı bir altcoin tahmini ile gündemde. Willy Woo, uzun zamandır bir altcoin sezonunu bekleyen yatırımcıları uyarıyor ve altcoin fiyatlarının yakında artmayacağını belirtiyor.

Willy Woo: “Nefesinizi tutmayın! Çükü altcoin sezonu gelmeyecek.”

Adaptive Fund’dan Willy Woo’ya göre, yatırımcılar altcoin’lerin daha iyi performans göstermesi için nefesini tutmamalı. Ünlü Bitcoin analisti, üç bölümden oluşan bir konu başlığında, göstergelerinden birinin, en azından 2019’un sonuna kadar, hatta 2020’nin başlangıcına kadar altcoin mevsiminin gerçekleşmeyeceğine işaret ettiğini açıklıyor.

Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analist Woo, bu sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesine dayanarak, takipçilerine uzun vadede, bu projeleri yürüten insanların pazarlama ve geliştirmeye harcadıkları para ne olursa olsun, pek çok altcoin’in hayatta kalamayacağını hatırlatıyor. Başarılı olacağına inandığı tek “altcoin”, en az dört yıllık piyasa döngüsünü sürdürmeyi ve “rekabet eden” projelerin yükselişini sürdürmeyi başaran Ethereum’du.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Top 3 fiyat tahmini: Bitcoin, Ethereum ve Ripple’da kurtarma çalışmaları başladı

İşte ünlü analistlerden çarpıcı Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin tahminleri

Bitcoin ve XRP

Ünlü yatırımcıdan meteorik Bitcoin ve altcoin tahmini geldi