in ,

Ünlü borsa yöneticisinden çarpıcı Bitcoin tahmini

Bitcoin’in 2020’de tüm zamanlar rekorunu kırma ihtimali yüzde kaç?
Bitcoin’in 2020’de tüm zamanlar rekorunu kırma ihtimali yüzde kaç?

Bitcoin bugün daha büyük bir düzeltme tehdidi ile karşı karşıya. Önde gelen kripto para borsası Kraken’den bir yönetici, BTC son 48 saatte 600 dolar kaybetmesine rağmen uzun vadeli görünümün son derece pozitif olduğu görüşünde.

Kraken’in iş geliştirme direktörü Dan Held, Nuggets News CEO’su Alex Saunders’a küresel piyasalar ve Bitcoin üzerine bir röportaj verdi. 

https://twitter.com/AlexSaundersAU/status/1232182812897243137

“Bitcoin 100 bin dolarda bile durmayacak.”

2008’deki finansal sistem çöküşünü öğrendikten sonra 2012’de BTC’ye girdiğini belirten Held, o zamanlar bunun küçük bir alan olduğunu ve teknolojideki büyük oyuncuların kripto paraya dahil olmak istemediğini söyledi.

Sahnenin artık birçok farklı ürün ve kurumsal katılımla çok farklı olduğunu söyleyen ünlü yönetici, yakında sektöre çok daha fazla fiat para akacağını, bunun bir süper döngü oluşturacağını ve Bitcoin’in 100 bin doları rahatça aşacağını belirtti.

Kripto para piyasalarının toplam değeri 25 Şubat itibarıyla 275 milyar dolar civarında. Bu miktar bazı teknoloji devlerinin sahip olduğundan nispeten daha küçük bir değer.

“FED Başkanı’nın BTC yorumu 2019’un en iyi gelişmesiydi.”

Dan Held, fiyat arttıkça daha fazla insanın BTC hakkında konuştuğunu ve FOMO’ya katkıda bulunan daha yaygın bir medya kapsamının söz konusu olduğunu belirtti.

Olumsuz taraftan da söz eden Held, ABD’deki bankacı ve politikacıların kripto paraları kendi para sistemlerine bir tehdit olarak gördüklerini ve bunun baskıya sebep olduğunu söyledi.

Held’e göre 2019’un en iyi gelişmelerinden biri, ABD Federal Reserve Başkanı Jerome Powell’ın, “Bitcoin’in spekülatif bir değer mağazası olduğunu söylemesi” idi.

Sizce de Bitcoin 100 bin dolara ulaşabilir mi? Tahminlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

bitcoinist

Denendi: İlk 10 kripto paraya yüzer dolar yatırmak mantıklı mı?


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
12 Mart Bitcoin analizi: Kritik destek seviyesi kırıldı, BTC nereye gidiyor?

25 Şubat Bitcoin analizi: BTC kritik destek bölgesinde

Almanya’nın en büyük ikinci borsası Bitcoin ETP listeledi!

Almanya’nın en büyük ikinci borsası Bitcoin ETP listeledi!