in , ,

Ünlü analistten Cardano analizi: ADA’nın Ethereum ve Bitcoin’e karşı durumu nasıl?

Ünlü analistten Cardano analizi: ADA'nın Ethereum ve Bitcoin'e karşı durumu nasıl?
Ünlü analistten Cardano analizi: ADA'nın Ethereum ve Bitcoin'e karşı durumu nasıl?

Kripto Para Haber – Yüksek profilli kripto yatırımcısı ve analisti Jason Pizzino, Cardano’nun fiyat hareketini Bitcoin ve diğer kripto varlıklarıyla karşılaştırdı. Pizzino, Ethereum’un rakibi Cardano’nun (ADA) piyasaları sarsan Mayıs ayı sonundaki kripto düzeltmesine rağmen iyi durumda olduğunu söyledi.

Pizzino, ADA’nın USD karşısında kısa vadede iyi performans gösterdiğini, 1,80 – 1,90 dolar aralığında ağır dirençle karşılaştığını ve daha yüksek dipler yaptığını iddia ediyor. Yatırımcı, ADA’nın USD karşısında uzun vadede iyi bir performans sergilemesini bekliyor ancak varlığın bir sonraki yükselişinin biraz zaman alabileceği konusunda uyarıyor.


Pizzino şunları söyledi:

“Tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağımıza veya yakın zamanda beş doları göreceğimize inanmıyorum. Bunu çok daha zayıf bir boğa piyasası olarak görüyorum. Daha güçlü bir boğa piyasasını yeniden biriktirebilmemiz, tabanı güçlendirebilmemiz ve sonra havalanabilmemiz için bizi daha uzun bir süre bu aralıklarda tutacak.”

Cardano’nun Ethereum ve Bitcoin’e karşı durumu nasıl?

Pizzino, ADA/BTC grafiğinin nispeten sağlıklı göründüğünü, ancak hacmin sığlaştığını ve bunun üstesinden gelinmesi zor bir faktör olabileceğini belirtiyor. Analist, ADA’nın yakın zamanda BTC bazında yeni zirvelere ulaşacağına inanmıyor, ancak Cardano ‘nun 0,00005 satoshi (sat) yerel zirvesinde dolaştığını belirtiyor.

ADA/ETH’ye gelince, Pizzino, Cardano %15 veya %20 oranında güç kazanabilir, ancak en iyi rakibine karşı sağlıksız görünmüyor, diyor. ADA, Binance Smart Chain’in yerel tokeni BNB’ye karşı da “iyi görünüyor”, ancak akıllı sözleşme platformu Polkadot’a (DOT) karşı biraz daha iyi görünüyor. Pizzino, ADA’nın DOT’a karşı biraz geri çekilebileceğini veya bir an için birikim bölgesinde kalabileceğini söylüyor.

Cardano’nun karşısında pek güçlü görünmediği varlık, son 30 günde yalnızca %5 düşüşle piyasa çöküşünden iyi bir şekilde kurtulan ölçeklenebilir Blockchain platformu Solana (SOL).

Pizzino şu sözleri kullandı:

“SOL, çöküşün ardından son birkaç hafta içinde oldukça iyi bir seyir izledi ve piyasanın geri kalanı ya sabit kaldı ya da düştü. Yani SOL son birkaç haftadır daha güçlü, ancak Cardano zeminini koruyor. Eski düşük seviyelere geri dönmedik, bu iyiye işaret, önceki seviyelerde direnç bulduk, sorun yok.”

ADA kısa vadede menzile bağlı gibi görünse de Pizzino, uzun vadede yatırım yapmak isteyenler için Cardano’nun her zaman iyi bir bahis olduğunu vurguluyor.

“Uzun vadede, burada bazı iyi kazanımlar elde edeceğimizi düşünüyorum. İşler planlandığı gibi gitmezse bile kişisel olarak bunun bir satın alma fırsatı olduğunu düşünüyorum.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rus mahkemesi, Bitcoin ticareti içerikli web sitelerini yasaklamaya başladı

Rus mahkemesi, Bitcoin ticareti içerikli web sitelerini yasaklamaya başladı