in ,

Bir Türk Bitcoin ve kripto para borsası daha kapanıyor!

Bir Türk Bitcoin ve kripto para borsası daha kapanıyor!
Bir Türk Bitcoin ve kripto para borsası daha kapanıyor!

Türkiye merkezi Bitcoin ve kripto para borsalarından biri daha kepenk indiriyor. 2018 yılında hizmet vermeye başlayan popüler Bitcoin borsası Klascoin, kapanacağını duyurdu.

Popüler bir Türk Bitcoin ve kripto para borsası daha kapanıyor

2018 yılında Türk yatırımcılarına hizmet vermeye başlayan Klascoin, kapanıyor. Klascoin’ın açıklamalarında borsanın hacim eksikliğinden dolayı kapanacağı belirtiliyor. Klascoin konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para saklama ve müşteri güvenlik sistemlerini geliştiren firmamız Klascoin tüm aracılık işlemlerini 31.08.2019 tarihinde sonlandıracaktır. Beklenen hacmi yakalayamadığımız için tüm operasyonlarımızı durduruyoruz. Müşterilerimiz varlıklarını sitemizden çekebilirler. Çekim işlemleri 31.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu süre zarfında bizimle çalışan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Klascoin’de Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) gibi büyük kripto paralar dışında 10 altcoin listeleniyordu.

Klascoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin tarihi destek seviyesine yaklaşıyor

Satoshi Nakamoto Enstitüsü Başkanı Bitcoin’in geleceği hakkında konuştu

Bitcoin yeniden 10 bin doları aştı! Bu kez kalıcı olacak mı?

Başarılı analist Bitcoin’de 100 bin dolar için tarih verdi!