in ,

Ripple’da hard fork rüzgarı: XRP yatırımcıları zarar görebilir!

Ripple popüler kripto şirketini satın aldı: XRP duyuruyla ralliye başladı!
Ripple popüler kripto şirketini satın aldı: XRP duyuruyla ralliye başladı!

Birkaç hafta önce, kripto para meraklısı Crypto Bitlord, Ripple’da hard fork adına yeni dilekçe kampanyası başlattı. Amaç, eğer Ripple kripto varlıklarını piyasaya satmayı bırakmazsa, 60 gün içinde XRP Ledger’ına yeni bir alternatif oluşturmak. Crypto Bitlord, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’u XRP fiyatını düşüren büyük montanlı satışları durdurmaya çağırdı.

Ripple’da hard fork yapılacak mı?

Dün Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın XRP satışlarına ilişkin kripto para birimi piyasasında mevcut olan FUD’u ele almaya karar verdi. Daha önce bildirdiğimiz gibi, XRP satışlarının XRP’yi genişletmek ve kullanışlılığını artırmak için faydalı olduğunu belirtti. Ayrıca, RippleNet üzerinde çalışmanın ve XRP ve genel muhasebe defteri üzerinde çalışan diğer projeleri desteklemenin mümkün olduğunu söyledi. Ancak, bu yorumlar Crypto Bitlord’un geri saldırmasını durdurmak için yeterli değildi.

Crypto Bitlord, XRP’ye para yatırdıktan sonra yatırımından geri dönüş beklediğini söyledi.  Bu XRP yatırımcısı, Ripple’ın XRP durumunu etkileyebilecek ve bir menkul kıymet olarak kabul edilecek ağı kontrol edip geliştirdiğini belirtti.  Ripple ve tüm XRP topluluğu, XRP’nin bir menkul kıymet olarak görülmemesi ve bu kripto para birimi ile Ripple arasındaki bağlantıların ortadan kaldırılması için çalışıyor. Ripple’ın toplam XRP arzının %50’sinden fazlasını kontrol ettiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle birçok diğer kripto yatırımcısı, XRP’nin şu anda diğer kripto para birimlerine göre merkezi olduğunu düşünüyor.

Uzman görüşü: Hard fork XRP yatırımcılarına zarar verir

Crypto Bitlord ayrıca, XRP hard fork teklifi yüzünden birkaç ölüm tehdidi aldığı için Twitter’dan bir süre ayrılacağından da bahsetti:

Ne yazık ki Twitter’dan biraz ayrılmak zorundayım… XRP hard fork teklifi üzerinden çok sayıda ölüm tehdidi aldım ve geçmişime kişisel saldırılar yapmaya devam ediyorlar. Desteğiniz için teşekkürler, yakında görüşürüz.

Bu Twitter kullanıcısı, birçok destekleyici yorum aldı, ancak bazı kullanıcılar, XRP Ledger’ına forklama fikrine karşıydı. Ripple dünyadaki çeşitli bankalarla ve finansal kurumlarla çalışıyor. Uzmanlara göre, bunun gibi hamleler şirketin itibarını etkileyebilir ve sonunda XRP yatırımcılarına keskin bir fiyat düşüşüyle zarar verebilir.

Usethebitcoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Pantera Capital CEO'su 4 popüler altcoin’e dikkat çekiyor

Pantera Capital CEO’su 4 popüler altcoin’e dikkat çekiyor

Dünyanın en büyük yapay zeka şirketi Çin’in dijital parası için kolları sıvadı

Çin’in devlet destekli dijital para biriminin teknik incelemesi