in ,

Ripple, SEC davası sonrasında bu bomba hamleyi yapabilir! CEO açıkladı

Ripple, SEC davası sonrasında bu bomba hamleyi yapabilir! CEO açıkladı
Ripple, SEC davası sonrasında bu bomba hamleyi yapabilir! CEO açıkladı

Kripto Para Haber – Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC davasının karara bağlanmasını takiben halka açılmayı düşündüklerini açıkladı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), geçen yılın sonunda firmaya ve firmanın iki yöneticisine kayıtsız menkul kıymet satışı yoluyla 1,3 milyar dolar topladıkları iddiasıyla dava açmıştı.

SEC davasını takiben Ripple halka açılabilir

Consensus 2021 konferansında konuşan Garlinghouse, şirketin ilk olarak 2020’nin başlarında nasıl halka arz edilebileceğini araştırmaya başladığını, ancak SEC davasının planlarını engellediğini kaydetti. Garlinghouse, SEC ile olan davasını çözdükten sonra bunu yapmayı umuyor.


Mahkeme SEC’e diğer kripto varlıklarla ilgili belgeler sağlamasını istediği ve düzenleyicinin Ripple yöneticilerinin kişisel finansal bilgilerine erişmesine izin vermediği için şirket şimdiye kadar birkaç küçük zafer kaydetti diyebiliriz.

Garlinghouse konuyla ilgili şunları söyledi:

Ripple’ın halka açık bir şirket olma olasılığı bir noktada çok yüksek. Ama SEC davası sürüyor. Önce bunu kapatmamız gerekiyor.

Geçen ay, SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao da şirketin SEC davası çözüldükten sonra halka açılacağını söyledi. SBI Group, bu yılın başlarında kripto para ödünç verme hizmetine XRP eklediğini duyurmuştu ve dava açıldıktan sonra bile XRP’yi desteklediler.

Ayrı bir röportajda Garlinghouse, Ripple’ın bu yılın “disruptive 50” listesine dahil edilmesi hakkında yorum yaptı ve XRP tokeninin en iyi iki kripto para birimi BTC ve ETH’ye göre çeşitli faydaları olduğunu iddia etti.

CEO, XRP ile yapılan işlemlerin diğer ağlardan daha ucuz ve daha hızlı olduğunu savundu ve XRP’nin BTC’den önemli ölçüde daha çevreci olduğuna dikkat çekti. Ripple’ın önemli miktarda XRP tokeni olduğunu kabul etti, ancak bunların “sıfır enflasyon dinamiğine” sahip olduğunu iddia etti çünkü her XRP tokenlerinin tamamı oluşturuldu ve daha fazlası oluşturulamıyor.

Öte yandan, Bitcoin 21 milyon sınırına ulaşana kadar hala çıkarılacak, ancak ETH’nin sınırlı arzı yok.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin bu yıl bitmeden 100 bin dolara ulaşabilir mi? İşte uzman tahminleri

Türev borsalarındaki Bitcoin miktarı yükselişe geçti: Grafiklere etkisi ne olacak?

Tarihin en pahalı şaka NFT'si olan Doge alıcısını buldu!

Dogecoin fiyat analizi: DOGE eski güzel günlerine dönebilecek mi?