in , ,

Ripple fiyat analizi: XRP 1 doları kırmayı başarabilecek mi?

Ripple fiyat analizi: XRP 1 doları kırmayı başarabilecek mi?
Ripple fiyat analizi: XRP 1 doları kırmayı başarabilecek mi?

Kripto Para Haber – Ripple mahkemeden gelen son gelişmelerle SEC davasında bir miktar rahatladı. Bu olaylar, XRP’nin spot piyasadaki değerine de yardımcı oldu. XRP’nin düşen değeri 0,7904 dolardan bir destek aldı ve fiyat sonrasında yükselişe geçti. Şu anda XRP çok önemli bir fiyat seviyesi olan 1 dolardan işlem görüyor.

Günlük Ripple (XRP) fiyat grafiği


Teknik göstergeler ne anlatıyor?

Son iki günde yaklaşık %30’luk bir artışa tanık olduktan sonra, alçalan kanalın düşüş eğilimi azaldı. Satış devam ederken kanal içinde değer %39 oranında düştü, ancak mevcut artış fiyatı daha da yükseltti. Fiyat henüz azalan kanalın dışına çıkmadı. Gelecekteki fiyat hareketi, fiyatın bu kanalı geçip geçemeyeceğine bağlı olacak.

Kripto para 1 dolardan işlem görüyor. 1,06 dolardaki direnç test edilirse işler değişebilir. Bu itme bir trend değişikliği ile de çakışabilir.

Volatilite yüksek kalırken, sinyal çizgisi ve 50 hareketli ortalama şamdanların üzerinde duruyor. Bu bir düşüş göstergesi olarak yorumlanıyor. Görünür Aralık göstergesi, cari dönemde maksimum alım satımın 1,35 dolarda gerçekleştiğini belirtse de, mevcut fiyat seviyesi trader’lardan daha fazla destek alıyor.

Ancak Yönlü Hareket Endeksi, 19 Mayıs’ta gözlemlenen düşüş nedeniyle -DI’nin +DI’yi geçtiğini kaydetti. Bu da piyasada yukarı yönlü baskının daha yaygın olduğunu gösteriyor. Ancak bu haberin yazıldığı sırada -DI, ​​+DI altında başka bir kesişmeye işaret ediyor ve bu, XRP piyasasında aşağı yönlü baskının gelişebileceğini gösteriyor. 28’i gösteren ADX, mevcut eğilimin sürdürmek için önemli bir güce sahip olduğunu kaydetti.

Sonuç

Mevcut XRP fiyatı ani bir yükselişe tanık oldu ve bir kez daha 1 dolardan işlem görmeye başladı. Fiyat azalan kanalı aşmaya çalışıyor. XRP fiyatı kanalı ihlal edemezse, fiyat 0,74 dolar seviyesine düşebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital dolar mı, dijital yuan mı? Hangisi daha iyi olacak? Ünlü milyarder açıkladı

Dijital dolar mı, dijital yuan mı? Hangisi daha iyi olacak? Ünlü milyarder açıkladı

Ethereum fiyat analizi: Teknik göstergeler ETH'deki yükselişi destekliyor mu?

Ethereum fiyat analizi: Teknik göstergeler ETH’deki yükselişi destekliyor mu?