in

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!
Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!

Kripto Para Haber – Kripto piyasasının geçen hafta satış baskısı altında kalmasına rağmen DOT, fiyat artışını sürdürmeyi başardı. Bu yazıyı yazarken Polkadot, 36,48$ dolar civarında işlem görmekte.

DOT, haftalık kazancı %30’dan fazla olan ilk on kripto para arasında sadece bir tanesidir. Bununla birlikte Polkadot ekosistemindeki gelişmelere bakıldığında DOT, 50 dolar ve üstüne doğru ilerliyor gibi gözüküyor.


Polkadot ekosistemi

DOT ekosistemi güçlenerek büyümeye devam ederken bununla birlikte Polygon, Terra, Solana, vb. gibi yeni gelişen kripto paralar ile güçlü bir rekabetle karşı karşıyadır. Ayrıca, Polkadot son zamanlarda bazı güçlü kurumsal para girişlerine tanık olmakta. Messari’den alınan verilere göre DOT, hedge fonları ve risk sermayesi tarafından en yaygın olarak tutulan likit varlık olmaya devam ediyor.

Polkadot ekosistemi son zamanlarda çok hızlı büyüyor. Polkadot merkezli Kusama, parachain müzayedelerinin ilk turunu başarıyla gerçekleştirdi ve şimdi ikinci tura geçiyor. Bunlar, DOT ekosisteminde meydana gelen bazı güçlü temel gelişmelerdir. Bu, yalnızca ilerleyen zamanlarda DOT kripto para biriminin faydasını artıracaktır.

Yalnızca bu gelişmeler dahi Polkadot’un büyümesine yardımcı olabilir. İlerleyen zamanlarda istenilen hedeflere ulaşmak için ek bir atılım görme ihtimalimiz yüksek.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu altcoin 1 haftada yüzde 100 fırladı ve rekor kırdı! Artışı sürecek mi?

Bu altcoin 1 haftada yüzde 100 fırladı ve rekor kırdı! Artışı sürecek mi?

SafeMoon fiyat tahmini: Ani bir %40 düşüş yaşanabilir

SafeMoon fiyat tahmini: Ani bir düşüş mü yaşanacak?