in

PlanB’den yepyeni Bitcoin tahminleri geldi: “Bu tarihte 300 bin dolar gelebilir!”

Bitcoin fiyat analizi: Kötü günler geçiren BTC yeniden yükselecek mi?
Bitcoin fiyat analizi: Kötü günler geçiren BTC yeniden yükselecek mi?

Kripto Para Haber – Bitcoin kripto piyasalarında düzeltme devam ederken önde gelen analist PlanB, BTC boğa piyasasının sona ermediğine inanıyor.

Yeni bir tweet’te, stok-akış (S2F) oranını Bitcoin’e ilk uygulayan kişi olarak bilinen kripto analisti, BTC’nin 17 Nisan’da 60.000 dolardan 52.000dolara düştüğüne tanık olan satışın kaldıraç kullanan yatırımcılar için tasarlanmış bir olay olduğunu söylüyor.


“Benim görüşüme göre, sadece normal bir tasfiye olayı, kaldıraçlı uzun vadeli kripto paraları daha akıllı ve daha güçlü ellere teslim ediyor. Boğa piyasası tüm hızıyla sürüyor.

Kripto analisti, BTC arzının düşmeye devam ettiği Bitcoin’in sağlam temellerini de vurguluyor.

“Bitcoin biraz düştü, ancak arz kıtlığı gerçektir … ve büyüyor.”

Diğer bir trader Bitcoin Jack, kapitülasyon olayından sonra BTC’nin küçük ellerden büyük ellere geçtiğini ortaya çıkarmak için kripto içgörü platformu Glassnode’un çizelgelerini kullanıyor.

https://twitter.com/BTC_JackSparrow/status/1383939368868454401?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1383939368868454401%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2021%2F04%2F20%2Fplanb-bitcoin-bull-market-untouched-and-in-full-swing%2F

Glassnode’un Harcanan Çıktı Kâr Oranı (SOPR), piyasa katılımcılarının kârla mı yoksa zararla mı satış yaptığını gösteren bir göstergedir. Bitcoin Jack’in grafiğine göre, SOPR şu anda 1’in altında, bu da satıcıların BTC’lerini bir kayıpta bırakacaklarını gösteriyor.

Ayrı bir tweet’te PlanB, Bitcoin’in momentum göstergesi olan göreli güç endeksinin (RSI) henüz zirveye ulaşmadığını belirtiyor.

“Bitcoin RSI 92’de güçlü görünüyor. Yine de 2017, 2013 ve 2011 boğa piyasaları gibi RSI 95’in üzerinde değil. Nisan kapanışında RSI 95 için gereken BTC fiyatını hesapladım: 92.000 dolar.”

Bitcoin’in RSI’sı 90’ın üzerine çıkmaya devam ederse, PlanB, önde gelen kripto varlığının önümüzdeki aylarda %450’nin üzerinde fırlayacağını hesaplıyor.

“RSI şu anda 92 ve Nisan ayı 90’ın üzerinde olduğumuz ikinci ay. Bu koşu RSI 92’de 4 ay daha devam ederse, BTC Temmuz ayında 300.000 dolar olabilir (bunun olacağını söylemiyoruz, sadece ya olursa). Kanımca, bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra (belki bu yıl bitebilir), oynaklık geri dönecek ve %50-80 düşüşü göz ardı edemeyiz. “

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Büyük bankalar Ethereum ağına giderek daha fazla ilgi duyuyor

Popüler analist Ethereum için 4.000 doların tarihini verdi! “Bu etmenler etkili olacak”

Bitcoin işlem ücretleri tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştı

Bitcoin işlem ücretleri tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştı