in ,

Meşhur fon yöneticisinden Bitcoin yatırımcılarına uyarı: “Çok geç kaldınız!”

Analist Bitcoin fiyatı için sıradaki durağı açıkladı: 14 bin dolar yolda olabilir!
Analist Bitcoin fiyatı için sıradaki durağı açıkladı: 14 bin dolar yolda olabilir!

Geleneksel bankacılıkta finansal gizlilikten söz etmek mümkün değil. Kripto para birimleri bu sebeple insanlığa finansal özgürlüğün kapılarını açan çok önemli bir icat olarak görülüyor. Yakın tarihte yayımlanan bir podcast’te Sarson Funds Ulusal Hesaplar Direktörü Kate Shughart, Bitcoin ile ilişkili finansal özgürlük idealleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Kate Shughart: “Kripto paralar geleneksel sisteme yardımcı oluyor.”

Shughart:


Finansal özgürlük, kripto para birimlerinin temel yönüdür. Aynı zamanda bankacılığa da yardımcı oluyor ve geleneksel bankacılık sistemi için verimli bir sistem oluşturuyor.

Popüler görüşün aksine Shughart, insanlar BTC’yi benimsemelerine rağmen, yeni yatırımcıların devreye girmesi için doğru zaman olmayabileceğini söyledi. Alex Saunders da kripto pazarının yeni kullanıcılardan yoksun olduğunu, pandeminin insanları işsiz bıraktığını ve onların son çare olarak para kazanmalarını sağladığını belirtmişti.

“Bitcoin almak için geç kaldınız.”

Öte yandan birkaç rapor, yeni kullanıcıların 4.000 doların altına düştükten sonra Bitcoin’e koştuğunu gösterdi. Aynı konuda yorum yapan Shughart, halving ile aynı ay içinde kripto alanına atlayan insanların bir rollercoaster yolculuğuna başlamak üzere olduklarını vurguladı.

Kripto alanına giren birçok insanın gereken özen ve araştırmalarını yapmamışlarsa sektöre girmemeleri gerekiyor. Bu gibi zamanlarda sadece para kaybedecekler. Birkaç ay önce gelmeleri gerekirdi.

Halving etkinliğine üç günden kısa bir süre kaldı ve fiyatların nasıl etkileneceği merakla bekleniyor. Koronavirüs pandemisinin küresel ekonomiyi etkisi altına alması da cabası. Peki siz treni kaçırdınız mı, yoksa bugünlerde piyasaya girmekten çekinmiyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

ambcrypto

Bitcoin kârlı bir yatırım mı? Dikkat çekici bir veri ortaya çıktı


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin için kritik sinyal açığa çıktı: Son görüldüğünde BTC dip yapmıştı!

Halving’e 3 gün kala 3 uzmandan kritik Bitcoin tahminleri

Eddie Alvarez, Bitcoin satın aldı.

UFC Dünya Şampiyonu Eddie Alvarez, Bitcoin satın aldığını duyurdu