in , ,

LTC Fiyat Analizi – Düşüş trendinden çıkabilecek mi?

Kripto Para Haber – Bu yazımızda Litecoin’in (LTC) güncel durumu ve nasıl bir yol izleyebileceği hakkında genel bilgi vereceğiz. Güncel olarak 106 dolar civarından işlem görüyor. Aşağıda da destek ve direnç seviyelerini görebilirsiniz:

  • Direnç seviyeleri: 135$, 145$, 155$
  • Destek seviyeleri: 80$, 70$, 60$


LTC/USD, 9 günlük ve 21 günlük grafiklerde hareketli ortalamaların (MA) altında kalırken, en yakın destek seviyesi olan 105$’a geri çekilebilir. Bu seviyede bir destek bulunmadığı için düşüş eğilimi devam edebilir.  Bu nedenle, beklenen ana destek seviyesi 100 dolar civarında yer alıyor bu seviyeye kadar bir düşüş söz konusu olabilir.

LTC, gün içi hareketi piyasa hareketinde üste atmak için oldukça fazla uğraşıyor, ancak sadece 100 dolardan başlayarak bir toparlanma meydana gelebilir ve balinalar devreye girerse piyasayı tekrardan yükseltebilir ve Litecoin fiyatını yukarı çekebilirse, LTC/USD pariteyi geçebilir.

LTC destek ve direnç seviyeleri

Bir yükseliş söz konusu olursa düşüş kanalının üst noktaları olan 135$, 145$ ve 155$ seviyelerinde direnç noktaları karşılıyor, düşüş kanalında ilerlemeye devam ettiği takdirde 80$, 70$ ve 60$ seviyelerinde güçlü destekler bulunuyor. Bu destek seviyelerinin altına düşmesi sert bir ikinci düşüşün yaşanmasına olanak sağlayabilir.

Bu seviyelerde piyasaya girmek oldukça risk barındırır. Destek ya da direnç seviyelerine ne kadar tutunabildiğini gördükten sonra yatırım kararınızı vermeniz sizin için en doğru seçenek olacaktır.

insidebitcoins


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elon Musk desteği ile gelen Bitcoin artışı devam edecek mi?

Elon Musk ve Jack Dorsey, B-Word konferansında Bitcoin’i tartışacak

ABD ele geçirilen kriptoyu işlemek için Anchorage Digital ile anlaştı

Amerika Birleşik Devletleri stabilcoin düzenlemesini görüştü: Öneri paketi yolda