in , ,

Litecoin tehlike bölgesine girdi: Günlük LTC fiyat analizi

Litecoin tehlike bölgesine girdi: Günlük LTC fiyat analizi
Litecoin tehlike bölgesine girdi: Günlük LTC fiyat analizi

Kripto Para Haber – Litecoin grafiklerindeki Göreceli Güç Endeksi 30 seviyesini geçti. Bu durum erken saatlerde meydana gelen düşüşten sonra aşırı alım bölgesine işaret ediyor. Kripto para günlük grafikte iyi bir başlangıç ​​yaparak dünün 166 dolarlık kapanışından bugünün 170 dolarlık açılış fiyatına uzun bir mum çubuğu vuruşu yaptı. Alıcılar, bu fiyat noktası çevresinde satıcıların yoğunlaşmasına dayanamadı, ayıların yükseliş trendini geçersiz kılmasına ve günün en düşük seviyesi olan 164 dolara geri çekilmeye başlamasına neden oldu.

Dip noktası 172 dolara yukarı doğru bir düzeltmeden sonra sadece 4 saatlik grafikte düzeltilen bir dip formasyonunun içindeydi. Boğalar ve ayılar arasındaki çekişme bununla da bitmedi, Litecoin fiyat hareketi 1 saatlik grafikte omuz omuza bir model oluşturdu. Baş bölgesi, 24 saatin zirve noktası olan 173,35 dolarda. Boyun çizgisi ise 172 dolarda.


Ayılar, 1 saatlik grafikte omuz omuza formasyonun boyun çizgisinden madalyonun fiyatını düşürmeye çalışıyor. Desteği 170 dolardan kırabilirlerse, bu fiyat seviyesinden güçlü bir düşüş eğilimi, alt konsolidasyon sınırında 143 dolardan düzeltmeye neden olabilir. Sınırın üst sınırlarında, 224 dolara yukarı yönlü düzeltmeyi önleyen geçici bir direnç bulunuyor.

Boğaların, kilit bir psikolojik engel olan 200 doları aşmak için gereken herhangi bir önemli ivmeyi elde etmek için bu direncin üstesinden gelmesi gerekiyor. Piyasadan destek alamamak ve 175 ile 180 dolar arasında bir talep bölgesini etkinleştirmeme sonucunda Litecoin fiyatı 145 doların altında dalgalanabilir ve bir sonraki düşüş desteğini 131 dolarda doğrulayabilir.

Bu yazının yazıldığı sırada Litecoin, omuz omuza modelinden koptu ve şu anda başın ucundan aşağı doğru eğimli bir kama oluşturdu. Kritik bir tehlike bölgesine giren kripto para 169 ile 170 dolar arasında seyrediyor. Aşağı yönlü pivotlar 143 dolardan başlıyor ve geçen haftanın sağ omzunun en düşük seviyesi olan 163 dolarda bitiyor. Alıcıların eylemsizliği, 23 Mayıs’taki piyasa çöküşünün en düşük seviyesi olan 117 dolar gibi daha düşük bir seviyeye bile gerileme eğilimine neden olabilir.

Bu Litecoin fiyat analizinin yazımı sırasında, LTC, ABD doları karşısında 169 dolardan işlem görüyor.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ethereum Classic Magneto yükseltmesinin tarihi belli oldu: Neler değişecek?

Ethereum Classic Magneto yükseltmesinin tarihi belli oldu: Neler değişecek?