in

Kilit direnci kıran popüler altcoin’de sırada bu seviyeler var

26 Aralık Litecoin fiyat analizi: LTC için beklenen seviyeler, önemli noktalar
26 Aralık Litecoin fiyat analizi: LTC için beklenen seviyeler, önemli noktalar

Krapto Para Haber – Litecoin fiyatı, dolar karşısında 65.00 doların üzerinde ivme kazanıyor. LTC’nin yakın vadede 70.00 dolar ve 72.00 dolar direnç seviyelerine doğru yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Litecoin ivme kazanmaya devam ediyor ve 65.00 dolarlık direnç bölgesini aşıyor. Fiyat şimdi 66,00 dolar seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor.


LTC / USD kurunun 4 saatlik grafiğinde 63.00 dolar civarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi yer alıyor.

Fiyatın 68.00 dolar ve 70.00 dolar direnç seviyelerinin üzerinde devam etmesi muhtemel.

Litecoin fiyatı yükseliyor

Son teknik analizde, Litecoin’in ABD doları karşısında neden 65.00 doların üzerine çıkabileceğini tartıştık. LTC fiyatı hız kazandı ve 64.00 dolar ve 65.00 dolar civarında birçok engeli kırdı.

Fiyat şimdi 66,00 dolar seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor. LTC / USD kurunun 4 saatlik grafiğinde 63.00 dolar civarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de bulunuyor.Herhangi bir başka kazanç, fiyatı yakın vadede 72.00 dolar direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Litecoin Price


LTC’de düşüş olursa

Litecoin olumsuz bir düzeltme başlatırsa, 65,00 dolar civarında güçlü bir satın alma ile karşılaşabilir.  Boğalar için bir sonraki büyük destek, 63.00 dolar seviyesine ve saatlik grafikte vurgulanan yükseliş trendi çizgisine yakın.

Daha fazla kayıp, belki fiyatı yakın vadede 60,00 dolarlık desteğe veya 100 basit hareketli ortalamaya doğru fiyatı çekebilir. 60,00 dolar ‘ın altında, fiyatın düşüş bölgesine girmesi muhtemel.

Teknik göstergeler

4 saatlik MACD – MACD artık yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.

4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – LTC / USD için RSI şu anda yükseliyor ve 55 seviyesinin oldukça üzerinde yer alıyo.

Destek Seviyeleri – 65.00 dolar ve ardından 63.00 dolar.

Direnç Seviyeleri – 70,00 dolar ve 72,00 dolar.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dün yaşanan DeFi hack olayında hacker biraz merhametli çıktı

Dün yaşanan DeFi hack olayında hacker biraz merhametli çıktı

16 Kasım Stellar Lumen fiyat analizi: XLM için sıradaki hamle ne olacak?

16 Kasım Stellar Lumen fiyat analizi: XLM için sıradaki hamle ne olacak?