in

Her varlık yöneticisi Bitcoin’i anlamalı: BTC’nin devasa getirisine çok şaşıracaksınız

Her varlık yöneticisi Bitcoin'i anlamalı: BTC’nin devasa getirisine çok şaşıracaksınız
Her varlık yöneticisi Bitcoin'i anlamalı: BTC’nin devasa getirisine çok şaşıracaksınız

Kripto Para Haber – Shapeshift CEO’su Erik Voorhees, Bitcoin’den habersiz olan herhangi bir varlık yöneticisinin “işletmelerini ciddi şekilde kontrol etmesi gerektiğine” inanıyor.

Yüzde 7 milyon 837 bin 884 kazanç

Shapeshift CEO’su Erik Voorhees, finansal alanda metaforik bir çizgi çizerek, her varlık yöneticisinin şimdi şaşırtıcı getiri oranına dayanarak Bitcoin’i anlaması gerektiğini belirtti.


Voorhees, Bitcoin’in son on yılda her şeyden daha iyi performans gösterdiğini gösteren ve analiz platformu Messari’nin kurucu ortağı Dan McArdle tarafından paylaşılan verileri retweet ederken yorum yaptı. Altın %32 kar getirirken S&P 500 yatırımcıların parasını üçe katlarken, Bitcoin on yılda inanılmaz derecede %7 milyon 837 bin 884 kazanç elde etti.

10 yıllık ömrüne bakıldığında Voorhees, Bitcoin’in “diğer tüm yatırımlardan çok daha üstün” olduğuna inanıyor.


Son rallinin temelini oluşturduğuna inanılan Bitcoin’in son zamanlarda geleneksel finans tarafından benimsenmesini tartışan tek kişi Voorhees değil. Yalnızca bu hafta, geleneksel finans dünyasında uzmanlığa sahip bir çok ünlü figür benzer şekilde yükseliş gözlemleri yaptı. 2 Aralık’ta kripto ticaret şirketi Genesis CEO’su Michael Moro, halka açık 250 şirketin 2021’in sonunda Bitcoin’e yatırım yapacağını tahmin etti.

4 Aralık’ta eski JP Morgan emtia tüccarı Danny Masters, CNBC’de, “portföyünüzde Bitcoin bulunmamasının bir kariyer riski” olacağını söyledi.

Ayrıca bu hafta BlackRock baş yatırım sorumlusu Larry Fink, Bitcoin’in başarısının ABD doları üzerinde gerçek bir etkisi olabileceği ve hatta “büyük ölçüde altının yerini alacağı” konusunda uyardı.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler altcoin, Chainlink ile DeFi ittifakını başlattı: Fiyata nasıl etki edecek?

Popüler altcoin, Chainlink ile DeFi ittifakını başlattı: Fiyata nasıl etki edecek?

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH için beklenen yön, önemli seviyeler

4 Aralık Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH için beklenen seviyeler, önemli noktalar