Fixy Network büyüyor: Ürün demosu ve ilk ortaklık duyuruldu!

Fix Network'ten ürün demosu ve ilk ortaklık duyurusu!
Fix Network'ten ürün demosu ve ilk ortaklık duyurusu!

Fixy Network, ürün demosu ve ilk ortaklığını duyurdu.

2018’in ilk çeyreğinde halihazırda faaliyet gösteren yüzlerce ICO ile, yatırımcılar güvenlerini teknik dökümanda yazılan vaatleri yerine getirecek yasal, gerçek bir projeye nasıl güvenebiliyorlardı? Basit cevap, ekip üyelerinin ürününü yol haritasına göre zaman içinde geliştirebilme kabiliyetine ve kurulan şirketlerin projeyle ortaklık kurmak için ne kadar açık olduğuna bakmak olacaktır.

Fixy Network’ün ICO kapsamında hazırladığı ürün demosu sunuldu

Soyut vizyondan somut bir sonuca çeviri olarak hareket eden Minimum Viable Product (Ürün demosu), bir projenin ciddiyetine ve yürütme kalitesine karar vermek için önemli bir yere sahiptir. Ürün demosu, bir fikrin fizibilitesini göstermek için bir projenin ilk aşamasında geliştirilen temel özelliklere sahip bir ürün olarak tanımlanabilir. Ürün demosu halihazırda geliştirdiği, ekip üyelerinin, soyut bir vizyonun yönetilebilir gelişim evrelerine dönüştürülmesinde yeterliliğini göstermektedir.

Yazılım geliştirme perspektifinden, iyi bir mobil uygulama oluşturmada, özellikle de arka uç olarak Blockchain gibi yeni bir teknolojiyi içeren birçok zorluk vardır. Neyse ki gerekli deneyime ve uzun saatler süren gelişmeler sonucunda, Fixy Network uygulamasının arkasındaki geliştiriciler bunları çok iyi anlama kapasitesine sahiptir. Uygulama geliştirme sırasında bir çok değişiklik döngüsü ve özellik özelleştirmesi beklenirken, mimarisi, ileride ölçeklenebilirliğin kolaylığını sağlarken, çok sayıda yeniden çalışmayı en aza indirgemek için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. Uygulama günlük yaşam senaryosunda kullanıldığında bu, sorunsuz bir deneyim haline dönüşecektir.

Teknik dokümanda belirtildiği üzere, Fixy Network, yazılım ve iş geliştirme çalışmalarına Kasım 2017’de başlamış ve her zaman kendi yol haritası planına uygun ilerlemiştir. Ürün demosu zaten bazı temel özelliklerle doludur: OTC ticareti, reklam, anlık mesajlaşma ve alıcı & satıcıyı bulma. Ürün demosunun mevcudiyeti ile Fixy Network ekibi çözümlerini sahada uygulamaya hazırdır ve çeşitli şirketlerle stratejik ortaklık arayışına güvenmektedir.

Fixy Network, ürün demosunu ilk kez açıklamaktan memnuniyet duyuyor:

fixy_network_app
fixy_network_app
fixy_network_app_önizleme
fixy_network_app_önizleme

fixy_network_önizleme

 

Ortaklık tanıtımları

Zamanında ürün demosu başarıyla geliştirirken, Fixy Network, Avrupa ve Asya’ya yayılmış 53 mağazası bulunan iki franchise şirketi ile NDA (Gizlilik belgesi) sözleşmelerini zaten güvence altına almıştır. Ortaklık, müşterileri Fixy hediye kartları aracılığıyla doğrudan FIAT parasıyla kripto para satın alabilecekleri Fixy Network mağaza ortaklarına dahil edecek.

Dahası, Fixy Network, ağ büyümesini hızlandırmak için orta / küçük perakendeci mağazalarını ortağı olarak kabul etmeye hazırdır, böylece günlük yaşamda kripto para birimi kullanımı yaygınlaştırma vizyonu hızlandırılabilir.

fixy_network_teaser

Ürün demosu ve ortaklıkların mevcudiyeti, Fixy Network’ün yatırımcıları ve toplum menfaatlerini önceliği üstüne koymaya istekli olduğunu göstermektedir. Şu anda proje, Avrupa’dan Asya kıtasına kadar çeşitli ülkelerde büyükelçiler işe alarak işini ilerletryor. Sahnenin ardında gerçekleşen birçok heyecan verici şeyle, yakın gelecekte sunulacak pek çok sürpriz var.

Kripto para kitle kabulü hareketinin bir parçası olmak için, bu şansı kaçırmayın,

1 Mayıs 2018’de %40 oranında bonusla ICO’ya katılın!

Fixy_Network_ICO

Token Satış detayları:

Token satış tarihi: 1 Mayıs – 31 Mayıs 2018 (satış erken biterse, erken kapanır)

TAG: FXY

Token tipi: ERC20

Toplam arz: 100.000.000 FXY

Token Satışı için kullanılabilir miktar: 68.000.000 FXY

Soft Cap: 2.000 ETH

Hard Cap: 11.400 ETH

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Platformun sosyal medya ağlarına ve whitepaper’ına aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz

Website – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?