in

Ethereum peş peşe rekorlar kırarken kurumsal yatırımcıların ilgisi de fırladı!

Ethereum peş peşe rekorlar kırarken kurumsal yatırımcıların ilgisi de fırladı!
Ethereum peş peşe rekorlar kırarken kurumsal yatırımcıların ilgisi de fırladı!

Kripto Para Haber – CoinShares tarafından bildirilen verilere göre kurumsal yatırım yöneticileri geçen hafta 30,2 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) satın alarak toplam varlıklarını 13,9 milyar dolar ile rekor seviyeye çıkardı.

Çoğu kripto varlığa ilgi tırmanışta

Yatırımcılar akıllı sözleşme platformuna daha fazla ilgi ve kaynak ayırdıkça Ethereum ürünlerine girişler artıyor gibi görünüyor. ETH ürünleri için aydan bugüne giriş miktarı 170 milyon dolar oldu ve yıllık toplamı 824 milyon dolara yükseltti. Yöneticiler şu anda toplam 13,9 milyar dolarlık ETH’ye sahipler.


Haftalık rapor, girişlerin 1,7 milyon dolar düştüğü Bitcoin Cash (BCH) dışında çoğu dijital varlıkta güçlü bir büyüme gösterdi. Tüm varlıklardaki haftalık girişler 489 milyon dolara ulaştı ve Bitcoin (BTC) 441,7 milyon dolarla en büyük miktarı oluşturdu.

Kripto için ayrılmış yönetim altındaki toplam varlıklar şu anda 64,7 milyar dolar, son altı hafta içinde kabaca 7 milyar dolarlık bir kazanç.

CoinShares, raporda “Yüksek girişler, sağlayıcılar arasındaki çeşitli akışları gizliyor ve birçoğu Avrupa’da çıkışlar görürken, Kuzey Amerikalı meslektaşları güçlü girişler gördü.” dedi.

Ethereum yükselişte

Coingecko’ya göre tüm varlıkların piyasa değeri 2,398 milyar dolara ulaşırken Ethereum’u bu hafta yeni zirvelere taşıdı. Bu, 16 Nisan’daki 2,343 milyar $’lık bir önceki zirveyi aşıyor.

ETH fiyatı geçen hafta kayda değer bir büyüme kaydetti ve 3.500 doların üzerinde yeni bir rekor kırdı. İkinci en büyük kripto para birimi, Bitcoin’in %6 düştüğünü ve genel piyasanın son yüksek seviyeden yaklaşık 150 milyar dolar değer kaybettiğini gören en son düzeltmenin ortasında iyi durumda görünüyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Flaş Gelişme: Dev ödeme firması PayPal stabilcoin çıkarmak üzere olabilir!

Flaş Gelişme: Dev ödeme firması PayPal stabilcoin çıkarmak üzere olabilir!