in

Ethereum opsiyon hacmi yeni rekor kırdı: 24 saatte 56,4 milyon dolar

Bu basit teknik model, Ethereum'u bu seviyelere taşıyabilir
Ethereum, ABD doları karşısında 340 doların ve 350 doların üzerinde ivme kazanmak için mücadele ediyor. ETH fiyatı, 100 saatlik SMA'yı 350 dolardan temizlerse güçlü bir artış başlatabilir.

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum son günlerdeki performansının da etkisiyle tüm kamuoyunun ilgisini üzerinde topladı. Ethereum fiyatı, 2.0 ile ilgili güncellemeler ve DeFi üzerine yeni gelişmelerle büyük bir çekiş kazandı. Bu esnada Ethereum opsiyon hacmi de yeni rekorunu kırdı.


Ethereum opsiyon hacmi rekor kırdı

Son günlerdeki dik ralli, bazı kripto paraların fiyatını artırdı. ETH de şu an altcoin sezonundan faydalanıyor gibi görünüyor. Sadece dün, kripto para biriminin fiyatı yüzde 8’lik bir artış gördü. Bu esnada ETH opsiyon hacmi de yeni zirveler kaydetti.

Çevrim içi veri analizi platformu Skew, kripto para borsalarındaki ETH opsiyonları hacminin rekor kırdığını ortaya koydu. Bu rekorda payın en büyük sahibi ise Deribit idi.

Deribit borsası, 24 saatlik ETH opsiyon hacminin 49 milyon dolara ulaştığını belirtti. Bir diğer önde gelen borsa OKEx ise son 24 saat içinde sadece 7,4 milyon dolarlık ETH opsiyon hacmi kaydetti.

Toplam ETH opsiyonları açık pozisyonları 241 milyon dolara yükselirken Deribit 225 milyon dolarlık kısmı tek başına oluşturdu. Öte yandan OKEx, toplam 16 milyon dolar kaydetti.

Bu arada Ethereum işlem ücretleri rekora koşuyor. Sebebini ve artışın sürüp sürmeyeceğini merak ediyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin’i 10 bin doların altına düşürecek 3 neden

Zengin Baba Yoksul Baba yazarından Bitcoin ve altın yorumu

Bitcoin’in rekorunu kıran YFI token, Binance’te 77 bin doları gördü!

Analist Bitcoin fiyatını 20 bin dolara taşıyacak formülünü paylaştı