in ,

Ethereum haftalık hareketleri rekor kırdı: 2017’den beri ilk!

Ethereum haftalık hareketleri rekor kırdı: 2017’den beri ilk!
Ethereum haftalık hareketleri rekor kırdı: 2017’den beri ilk!

Piyasa hacmi bakımından iki numaralı kripto para birimi Ethereum, 2020’nin kripto rallisine liderlik ediyor. Yılın başından beri ETH fiyatı iki katına ulaştı. Peki bu kadar yüksek bir ivmeye sahip olan Ethereum için sırada ne var?

Sektördeki en baskın altcoin, Tezos ve Chainlink gibi birkaç aykırı örnek dışında Bitcoin ve pazarın geri kalanının çoğundan daha iyi performans gösteriyor.

2017’nin başında, ETH 10 doların altında işlem görüyordu. İki yıllık düşüş trendinden sonra, Ethereum adeta roket gibi fırladı ve 2017’nin başındaki “üst üste en boğa yönlü haftalık mum kapanışı” rekorunu kırdı.

2017’de olduğu gibi, ralli ivme kaybediyor gibi görünüyor. Ancak Ethereum daha önce yaptığı gibi başka bir tırmanışa hazırlanıyor gibi olabilir.

Son rallinin merkezsiz finansmanı (defi) çevreleyen mevcut çılgınlıktan kaynaklandığı düşünülüyor. Çok az platform Ethereum kadar sağlam durumda. Bu nedenle DeFi hareketinin hızlı büyümesinde yer alan birincil platform Ethereum olabildi. Bu alan sadece burada büyümeye devam ettiğinden, Ethereum’un gücünün öngörülebilir gelecek için devam etmesi muhtemel.

newsbtc

Dünyanın en zengin dördüncü kişisinden kripto para ve Bitcoin itirafı


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
650 bin dolar değerinde Tezos (XTZ) Binance’e taşındı: Satış sinyali mi?

650 bin dolar değerinde Tezos (XTZ) Binance’e taşındı: Satış sinyali mi?

12 Mart Bitcoin analizi: Kritik destek seviyesi kırıldı, BTC nereye gidiyor?

25 Şubat Bitcoin analizi: BTC kritik destek bölgesinde