in , ,

Ekosistemi koruyan kripto para projesi ReFork ile tanışın

ReFork
ReFork

Tek kullanımlık plastikler, doğaya ve ekonomiye geri dönülemez zararlar veriyor. Geri dönüştürülemeyen bu maddeler yalnızca bugünkü nesli değil, besin zincirini dahi derinden etkileyerek gelecek nesilleri de tehdit altında bırakıyor. ReFork isimli yepyeni bir kripto para projesi, tek kullanımlık plastiklere global bir çözüm sunuyor.

ReFork zararlı materyal yasaklamalarına uyumlu bir çözüm sunuyor

Avrupa Birliği ve Çin, tek kullanımlık plastikler başta olmak üzere doğaya zarar veren materyallerin kullanımını kısıtlamak adına katı düzenlemeler getirmeye hazırlanıyor. ReFork, eşsiz biyoçözünür malzemesiyle Avrupa Birliği ve Çin’in yaklaşmakta olan kısıtlamalarına uygun bir yol izliyor.


Yenilenebilir kaynaklardan üretilen materyaller, atık odundan özel bir ahşap karışımına dayanıyor. ReFork, ambalaj endüstrisi ve gastronomi uygulamalarıyla malzemelerin seri üretimine odaklanıyor.

EFK token ile ürünleri satın alabilirsiniz

EFK adlı hizmet tokeni, ReFork ekosisteminin en önemli parçası. Bu tokenler sayesinde ortaklar ve perakende müşteriler doğa dostu ürünleri satın alabiliyor.

Ödüllü proje

Uzman bir jüri kadrosu tarafından değerlendirilen E.ON Globe Ödülleri’nde 270 proje arasından sıyrılmayı başaran ReFork, ulusal finalde ikinci sırayı elde etme başarısı gösterdi.

Ürünlerini (bıçak, çatal, kaşık) Çekya’da üreten ve dağıtan şirket, her büyük bölgede üretim tesislerinin yanı sıra malzeme ve son üretim için tesisler kurmayı planlıyor.

Hadi, siz de tek kullanımlık plastiklerle küresel mücadeleye katılın. Aşağıda yer alan sosyal medya ve internet kanallarından proje ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ön satışa katılabilirsiniz.

ReFork

Facebook | Twitter | Instagram | Telegram | Medium | Reddit

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple yine davalık oldu: Kayıt dışı satış yapmakla suçlanıyor

Ripple’ın başı dertte: Federal yargıç şirketi yasa dışı XRP satmakla suçluyor

Ripple, Avrupa’nın önde gelen para transferi firmasıyla ortaklık duyurdu.

Ripple, Avrupa’nın önde gelen para transferi firmasıyla ortaklık duyurdu