in ,

YouTube’un lider analistinden çarpıcı Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin fiyatındaki son düşüş normal mi? Göstergeler hangi yönü işaret ediyor?
Bitcoin fiyatındaki son düşüş normal mi? Göstergeler hangi yönü işaret ediyor?

YouTube’un en popüler Bitcoin ve kripto para analisti Bitcoin’le ilgili önemli bir tahmin paylaştı ve fiyatın en fazla 8.500 dolara düşebileceğini vurguladı.

YouTube’un lider analisti: “Korkmayın! Bitcoin en fazla 8.500 dolara düşebilir.”

YouTube’un en popüler kripto analisti Bitcoin’in en fazla 8.500 dolara düşeceğini söylüyor. Yeni bir videoda, Nicholas Merten artık BTC’nin bir alıcı olduğunu, “sonunda” düzeltmeyi geçtiğini söylüyor:

10.800 doların altındaki herhangi bir şey, ortalama olarak rahat hissettiğim bir alan çünkü genel olarak yükseklerden %30’luk bir düzeltme söz konusu. Ve %35 ila %40’a kadar olan herhangi bir şey, büyük bir satın alma fırsatı olarak gördüğüm bir şey. Çünkü tarihsel olarak Bitcoin’in %30 ila %40 düzeltmelerden geçtiğini biliyorum.

Analiste göre Bitcoin’de düzetmeler gerekli. Çünkü bu fiaytalarda daha yükseğe çıkmamızı ve önceki direnç konusunda temeller inşa etmemizi sağlıyor.

Nicholas Merten: “Bitcoin alıcıları bir sonraki ralli için hazır!”

Merten, Bitcoin’in devasa satış hacmi olmadan düzelmesi gerçeğinin büyük bir artı olduğunu, çünkü önde gelen kriptoyu yeni destek seviyelerinin koruduğunu belirtiyor:

Yaklaşık 8.500 dolara düşsek bile, önümüzdeki iki ya da üç gün boyunca buraya bakmak en büyük hedefim olacak, 8.800 dolar civarında şimdi önceki direniş desteğini veriyoruz. Ve bu iyi. Bu tür düzeltmeler yapmak istersiniz. Örneğin, bu düzeltici dönemlere gelince, insanların deli gibi satmadıklarını görmek istersiniz. Alış tarafı hacmiyle eşleştirilmeyen çılgın bir satış tarafı yoktur. Ve şimdi bunun gibi yeni destek seviyeleri, alıcıların bir sonraki ralli için gerçekten hazır olduğunu gösteriyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin fiyatını 9.000 doların üstüne taşıyan 3 sebep

Ünlü analistten Bitcoin için 4.400 dolar senaryosu geldi!

Popüler analist FilbFilb: “Bitcoin sürekli yeni zirvelere çıkacak!”

Popüler analist FilbFilb: “Bitcoin sürekli yeni zirvelere çıkacak!”