in , ,

Bu düşük sermayeli altcoin son 2 gün içinde sessizce % 50’nin üzerinde yükseldi

altcoin
Son 4 Ocak ayı farklı altcoin trendine sahne oldu, Ocak 2020 yeni bir altcoin sezonunu ateşler mi?

Voyager Token (VGX), yüksek hacimli bir ralli ile başladı. Altcoin pazarını son birkaç aydır tahmin etmek zor. Görünüşte rastgele tokenler birkaç saat içinde ciddi yükselişler yapabiliyor.

Boğa aktivitesinin artmasıyla desteklenen en son altcoin, kripto aracılık firması Voyager’ın yeni markalaştırılmış tokeni Voyager Token (VGX). VGX, yılın başından bu yana yüzde 54 civarında yükseldi.

2 Ocak’ta başlayan ralli, token birden fazla platformda yeniden markalaştığı için haftalarca aşağı yönlü fiyat hareketinden sonra geldi. İlginç bir şekilde, hacimdeki ilk artış hızlı bir şekilde ve herhangi bir gerçek haber olmadan gerçekleşti, bu da birinin yeni yıla başlamak için düşük sermayeli altcoin’de büyük bir pay almış olabileceğini gösteriyor.

VGX, kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlayan kripto aracısı ve gelecekteki yatırım ürünleri için bir hizmet tokeni, olarak çalışıyor. Bunlardan birincisi, günlük olarak tahakkuk eden ve aylık olarak ödenen Voyager uygulamasında VGX’i kullanan kullanıcılar için verilen yıllık % 5 faiz getirisi.

Yaklaşık 2.75 milyon dolarlık bir piyasa değeri olan altcoin, son 24 saat içinde Voyager’ın uygulamasındaki ticaret faaliyeti dâhil olmamakla birlikte, 12 milyon doların üzerinde işlem hacmi gördü.

sludgefeed


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bitcoin fiyatı İran’da 29.000 dolara ulaştı, Novogratz dijital altın vurgusunu yineledi

Uzman analist tarih verdi: “Bitcoin 2 bin dolar oynayabilir!”

Vadeli trader’ların gözü düzeltmedeyken Bitcoin boğaları kritik göstergeye takıldı