in , ,

Bu altcoin 1 haftada yüzde 100 fırladı ve rekor kırdı! Artışı sürecek mi?

Bu altcoin 1 haftada yüzde 100 fırladı ve rekor kırdı! Artışı sürecek mi?
Bu altcoin 1 haftada yüzde 100 fırladı ve rekor kırdı! Artışı sürecek mi?

Kripto Para Haber – Fiyatı 0,24 dolardan 0,49 dolara %100’ün üzerinde bir artış gören Hedera Hashgraph (HBAR), geçen hafta genel kripto pazarından daha iyi performans gösterdi. HBAR kendisini “internetin güven katmanı” olarak adlandırıyor. Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezsiz uygulamalar (Dapps) oluşturmasına olanak tanıyan bir genel ağ olarak faaliyet gösteriyor.

HBAR rekor kırdı

HBAR, şu anda 39. en büyük kripto para birimi olarak popülarite ve piyasa değeri bakımından büyüyor. HBAR, eski Blockchain’lerin karşılaştığı sınırlamaları ortadan kaldıran daha adil ve daha verimli bir sistem olarak tasarlandı.


7 Eylül’de meydana gelen büyük piyasa düşüşünden bu yana, HBAR son derece güçlü bir yükseliş trendinde. Bu yükseliş trendi, HBAR fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,49 dolara yükseltti. Bu dönem boyunca, HBAR fiyatı yükselen bir kanal oluşumu oluşturdu (açık mavi ile gösteriliyor). Bu kanalın en üst trendi, fiyat her ulaştığında, kanalın orta çizgisine (kırmızı ile gösterilen) kadar reddedildiği için büyük bir direnç görevi gördü.

Yazma sırasında, HBAR fiyatı 0,45-0,486 dolar ana direnç bölgesinde işlem görüyor. Boğalar bu bölgeyi kırmayı ve tutmayı başarırsa, fiyatın bu hedefe ulaşmasını bekleyebiliriz.

Geçen haftaki bu yükseliş boyunca, HBAR fiyatı yükselen kanalının alt trendine yalnızca bir kez dokundu. Bu, fiyatın kanalının en üst trendini kucaklamaya devam ettiği için boğaların kontrolde olduğunu görüyoruz. Yazma sırasında, Hedera Hashgraph 0,45 dolarlık küçük desteğin üzerinde işlem görüyor.

Boğalar güç kaybederse ve HBAR fiyatı bu seviyenin altına çekilirse, fiyatların 0,423 dolarlık ana desteğe düşmesini bekleyebiliriz. Bu seviye tutunamazsa, fiyatın 0,389 dolarlık ana desteğe düşmesi ihtimaller arasında. Bu, HBAR fiyatını kanalının en alt trendine getirebilir. Bu eğilim ile birlikte 25MA yatıyor. Bu MA neredeyse bir haftadır tutuluyor ve aşağı yönlü bir kırılma muhtemelen düşüş eğilimine neden olacak.

Stokastik RSI’ya baktığımızda, gücün artık aşırı alım bölgesine doğru gittiğini görebiliriz. Güç yükselmeye devam ederse ve bu bölgeye girerse, HBAR fiyatı tüm zamanların en yükseğine doğru itilebilir.

MACD, son birkaç gündür doğrusal bir yükseliş trendinde kaldı. Bu, mavi MA turuncu MA’nın altından geçene kadar yükselişe devam ediyor.

HBAR gün içi analizi

  • Fiyat: 0,467 dolar
  • Trend: Boğa
  • Volatilite: Orta
  • Destek: 0,4527 dolar
  • Direnç: 0,486 dolar

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kritik gelişme: Ethereum tarihinde görülmemiş bir arz şoku yaklaşıyor! Neler olacak?

Kritik gelişme: Ethereum tarihinde görülmemiş bir arz şoku yaklaşıyor! Neler olacak?

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!