BTCTurk, Kullanıcılarına Bitcoin Cash Gönderecek

Türkiyede faaliyet gösteren Bitcoin alım-satım platformu BTCTurk 31 temmuzda yaptığı duyuruda, olası 1 ağustos Bitcoin – Bitcoin Cash çatallanma hakkında Bitcoin Cash’i desteklemeyeceğini açıklamıştı.

Firma resmi sayfasından bu gün yaptığı duyuruda, BTCTurk hesaplarında Bitcoin olan kullanıcılara gerekli alt yapı sağlandıktan sonra tek seferde BCC (bitcoin cash) gönderileceğini duyurdu. Ancak firma, BCC alım – satımı desteklemeyecek.

1 Ağustos Bitcoin bölünmesi sebebi ile durdurulmuş olan Bitcoin yatırma ve çekme işlemleri yeniden aktif hale getirilmiştir.

Bölünme öncesi Bitcoin bakiyeleriniz kaydedilmiş olup, bölünme sonrası oluşan Bitcoin Cash (BCC) bakiyeleriniz, gerekli altyapı sağlandıktan sonra tüm kullanıcılarımıza tek seferde gönderilecektir.

BTCTurk, Bitcoin alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam edecektir ve BCC alım satımını desteklemeyecektir.

Böylece Koinim ve Paribu‘dan sonra BTCTurk’ün de bu konuda yaptığı açıklama sonrası, ülkemizde faliyet gösteren üç büyük borsa da, bölünme sonrası üyelerine Bitcoin miktarları kadar BCC gönderecek.
https://kriptoparahaber.com/paribudan-bitcoin-cashe-destek/

https://kriptoparahaber.com/koinim-bitcoin-cashe-bcc-destek-verecegini-duyurdu/

https://kriptoparahaber.com/dunya-borsalarindan-yeni-1-agustos-tartismasi-bitcoin-cash-icin-aciklamalar-geliyor/Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance