in ,

Ünlü uzmandan dev Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Ünlü uzmandan dev Bitcoin (BTC) fiyat tahmini
Ünlü uzmandan dev Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Bitcoin (BTC) bir sonraki hareketinden önce konsolide olabilir. Bu, eski hedge fon yöneticisi Michael Novogratz’ın birkaç saat önce yazdığı son tweetinde yer alan görüşü yansıtıyor. Bu tweette uzman, Bitcoin’in 100 dolara gitmeyeceğini de söyledi. 

Michael Novogratz, Bitcoin’in daha yükseklere çıkacağını düşünüyor

Bu yıl boyunca, Bitcoin 2018’de bir ayı piyasasının ardından büyüyor. Dijital para birimi, 2018’de alçaldıktan sonra fiyatını üç katına çıkardı.  Uzman tweette, Bitcoin 100 dolara giderse, bunun ve belki de sanal para birimleri için oyununun sona ereceğini söyledi. Bununla birlikte uzman, BTC’nin bu fiyat seviyesine düşmeyeceğini de açıkladı. Ayrıca, dijital varlığın daha yükseğe çıkmak için hazırlandığını da belirtti. Uzman bu konuda şunları yazdı:

BTC 100 dolara giderse, oyun biter. Ama öyle olmayacak. Zaten bir değer deposu olarak kendini gösterdi. Bu tweetlerle zamanınızı boşa harcamayı bırakın, dışarı çıkın ve yazın tadını çıkarın. BTC bir sonraki hamlesinden önce konsolide ediyor. Bırakın sizin için çalışsın.

Bitcoin’in, bir ay önce 13.700 ABD dolarını aştıktan sonraki son günlerde 10.000 doların altına düşmesinden endişe duyan birçok kullanıcı vardı. Bununla birlikte, Bitcoin hızla iyileşti ve bir kez daha 10.900 doların üzerine çıktı. Şimdi, kullanıcılar dijital varlığın Bakkt’a olumlu tepki vermesini bekliyorlar, 22 Temmuz’da Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin bir testini başlattılar. 

Michael Novogratz: Bitcoin yakında neredeyse dört kat büyüyecek!

Bu yazıyı yazarken, dijital para birimi 10.600 dolar civarında işlem görüyor ve CoinMarketCap tarafından bildirildiği gibi 189 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip. Son 24 saat içinde sanal para, neredeyse %1’lik bir fiyat artışı yaşadı. Michael Novogratz geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in 40.000 dolara ulaşabileceğinden bahsetti. 

Bu, dijital para biriminin mevcut değerinden neredeyse dört kat büyüyebileceği anlamına gelir. Uzman, yatırım bankalarının kripto para birimi piyasasına girmesi durumunda bunun olabileceğini söyledi. Bunun gerçekleşmesi için, kurumlara yönelik gözetim çözümleri geliştirilmeli ve ABD’de ve dünyadaki diğer ülkelerde daha iyi ve net kurallar oluşturulmalıdır. 

Usethebitcoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bibox

Dev Bitcoin borsası, Türkiye’ye geliyor!

Analist görüşü: Ripple (XRP) fiyatı yükselişin sinyalini veriyor!

Ripple (XRP) çığır açan bir ortaklık daha yaptı!