in ,

Binance’den kritik Ripple hamlesi! XRP fiyatı yükselebilir

Binance’den kritik Ripple hamlesi! XRP fiyatı yükselebilir
Binance’den kritik Ripple hamlesi! XRP fiyatı yükselebilir

Ripple (XRP)’ı potansiyel dalgalanma beklentisiyle elinzde tuttuysanız, bunu yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü Binance, Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Tether (USDT) ve diğer kripto varlıklarını içeren Lending  programının üçüncü aşamasını açıkladı.

Binance Lending’in üçüncü aşamasını başlatıyor

Binance 11 Eylül 2019’da Binance Lending’in üçüncü aşamasını başlatacak. Bu noktada uygulamada, XRP ve LTC yeni üyelerdir; Ancak, kullanıcılar bir kredi sağlamak için XRP, LTC, USDT, BNB, ETC ve USDC gibi altı altcoin’den birini seçebilirler. XRP durumunda, her bir kullanıcı hesabının 50.000 XRP’lik bir başlangıç ​​sınırına sahip olması gerekecek. Toplam limit 1.000.000 XRP ve geri ödeme süresi 14 gündür. Benzer şekilde, yıllık faiz oranı %7 iken, 100 XRP lot büyüklüğüne düşen faiz 0,268493 XRP’dir.

LTC ayrıca %7 yıllık faiz oranına sahip ve 1 LTC için vade sonunda lot başına faiz 0,002684 LTC’dir. Binance Lending ürünlerinin ikinci aşaması olan Binance Coin (BNB), Ethereum Classic (ETC), USDT ve USDC halen üçüncü aşamada yer alıyor. İkinci aşamada olan Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) bu aşamadan çıkarıldı. Ayrıca Binance, ikinci aşamadaki 14 ve 28 gün yerine bu varlıklar için 14 günlük bir kredi geri ödeme süresi belirledi. Binance’e göre, üçüncü aşama başvuruların alınma sırasına göre yapılacak ve abonelik süresi 11 Eylül 2019’dan 12 Eylül 2019’a kadar yapılacak.

Uzman görüşü: Büyük miktarda Ripple’ın kilitlenmesi, fiyatları olumlu yönde etkileyebilir!

Faiz hesaplama dönemi 11 Eylül 2019’dan 25 Eylül 2019’a kadar yapılır. Binance’in ödünç verme programı hakkındaki tweetine yapılan yorumlar, kullanıcıların duygularını ortaya koyuyor. Birkaç kripto meraklısı, 14 güne duyulan ilginin düşük olduğunu ve bu nedenle yatırım yapmak için bir teşvik olmadığını belirtti. Bununla birlikte, diğerleri yatırım yapma ve kripto para kazanma fırsatı konusunda heyecanlandılar. Ayrıca uzmanlara göre, belirli bir süre boyunca büyük miktarda XRP’nin kilitlenmesi, fiyatları olumlu yönde etkileyebilir.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Nasdaq’tan lider altcoin’lere yönelik önemli karar

Nasdaq’tan lider altcoin’lere yönelik önemli karar

Analistler uyarıyor: Bitcoin fiyatı gizli düşüşün sinyalini verdi!

Analistler uyarıyor: Bitcoin fiyatı gizli düşüşün sinyalini verdi!