in ,

Binance yeni bir bilgi platformu kuruyor: Binance Info 2.0

Binance Info 2.0 projelerin içeriklerini hızlı öğrenmelerini sağlıyor
Binance Info 2.0 projelerin içeriklerini hızlı öğrenmelerini sağlıyor

Kripto para birimi endüstrisi son 10 yılda hızla değişti; borsalar, projeler, sermaye ve medya yeni zirvelere ulaştı. Zirvede, toplam kripto piyasa değeri 800 milyar ABD dolarını aştı ve iki yıllık bir süre içinde, Mayıs 2016’dan Mayıs 2018’e kadar 1.000’den fazla proje, bir ICO ile fon sağladı. Bu kadar fazla proje olması yatırımcıların takibini zorlaştırıyor. Binance, Binance Info 2.0 ile kullanıcılarına bu konuda kolaylık sağlamak istiyor.

Binance Info 2.0, projelerin içeriklerinin hızlı öğrenilmesini sağlıyor

Binance’in vizyonu tam bir Blockchain ekosistemi inşa etmek. 14 Temmuz 2017 başlatılan borsa, ticaret hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası haline geldi. Borsa, ticaret platformunun yanında kripto para piyasasında bilincini artırmak için ekosisteme katkıda bulunan bir yardım kolu, Blockchain eğitim portalı ve bilgi platformu oluşturmaya başladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa bir süre öncede bu projelerine yenisini ekledi. Kullanıcıların her bir projenin sağladığı ağ ve hizmetleri hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak için tasarlanmış bir bilgi portalı olan Binance Info 2.0’ın beta lansmanını duyurdu.

Binance, Binance Info 2.0 projelerini 1’den 5’e kadar ölçeklendirecek

Binance Info 2.0, mevcut olan Blockchain projeleri hakkında üçüncü taraf derecelendirme raporlarının en kapsamlı derlemesi olabilir. Bu yeni sürüme geçiş için, dünya çapında 50’den fazla derecelendirme kuruluşu, sermaye ve medyadan yaklaşık 1000 rapor içeren bir kütüphane oluşturmak için kaynaklar derledi. Hazırlanacak her raporda, projenin adını, raporların kaynağını ve her ajansın birleşik derecelendirmesini 5 yıldızlı bir ölçekte mükemmel, iyi, orta, ortalamanın altında, zayıf olarak gösterilir.

Binance endüstri için değer yaratmak ve iyi bir ekolojik model oluşturarak ürün işlevlerinde kullanıcılara daha iyi hizmet vermek istiyor. Binance, kapsamlı ve objektif bir bilgi toplama platformu olan Binance Info 2.0’ı kullanıma sunarak, kullanıcılara değer katmaya ve sektörün gelişimine katkıda bulunmayı düşünüyor.

Medium


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Pang token istikrarı için kurumları düzenleme yapmaya çağırdı

Pang token istikrarı için kurumları düzenleme yapmaya çağırdı

''Bitcoin pazar payının yarısını Ethereum'un üstün teknolojisine kaptıracak.''

”Bitcoin pazar payının yüzde 50’sini Ethereum’a karşı kaybedecek!”