in ,

Binance Coin (BNB) fiyatı 90 günün zirvesinde

Binance Coin (BNB) son üç ayın zirvesinde.
Binance Coin (BNB) son üç ayın zirvesinde.

Geçen yılın en sansasyonel kripto para birimlerinden olan Binance Coin, etkileyici performansını sürdürüyor. Son olarak 20 dolarlık büyük direncin üstüne çıkmayı başaran BNB son 90 günün en yüksek fiyatına yükseldi ve haberin yazıldığı anda 21,78 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB) üç ayın zirvesinde

Son 5 hafta içinde 2 saatlik BNB/USD hareketlerine baktığımızda, kripto paranın bir önceki ayda rahat bir şekilde hareket ettikten sonra dik bir artış gösterdiğini görüyoruz. Yükseliş eğiliminin, günlük hareketli ortalamaların istikrarlı desteği nedeniyle önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

90 günün en yüksek seviyesi, 22,6 dolar olarak kaydedildi. 20 günlük Bollinger Bantları, öngörülemeyen bir oynaklık hakkında projeksiyon yapmıyor. 50 ve 200 günlük destekler, 20 günlük Bollinger Bandı genişliğinde sona eriyor. 50 günlük hareketli ortalama ise 200 günlük hareketli ortalamanın üstünden geçerken Golden Crossover oluşturuyor.

Binance Coin’in MACD’si, kripto para 90 günün en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra gün içi fiyat düzeltmesi nedeniyle düşüşle karşı karşıya. BNB tokenin RSI’ı da fiyatın geri çekilmesiyle aşırı alım bölgesinden döndü.

cryptonewsz


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance yönünü Hindistan ve Endonezya’ya çevirdi: 1,5 milyar kişilik potansiyel

Binance Cloud için geri sayım başladı

Veteran trader Tone Vays açıkladı: Bitcoin dibi gördü mü?

Tone Vays halving öncesi için Bitcoin tahmini paylaştı