in ,

Binance CEO’sunda çarpıcı Bitcoin öngörüsü

Binance CEO’sunda çarpıcı Bitcoin öngörüsü
Binance CEO’sunda çarpıcı Bitcoin öngörüsü

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, kurumlar için bir sonraki trend olan Bitcoin hakkında birçok konuşma yapıldı. Herkes kurumsal paranın son Bitcoin rallisini tetiklediğini belirtirken Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’ya göre, durum böyle değil. Yeni bir röportaj için Bloomberg’e konuşan Çinli-Kanadalı işadamı Bitcoin’in 10.000 dolara ve ötesine taşınmasının, genel olarak ortalama kurumsal oyuncular tarafından katalize edilmediğini öne sürdü.

Binance CEO’su Bitcoin rallisinin tetikleyicisini açıkladı

Borsanın CEO’su bunun yerine, Bitcoin rallisini perakende ve kurumsal yatırımın bir birleşiminin tetiklediğini belirtti. Borsanın yöneticisi, platformdaki tüm işlem hacminin %60’ının perakende oyunculardan geldiğini iddia ederek Binance’in verilerini gösterdi:

Borsada işlem gören piyasanın önemi önemli ölçüde anlaşıldı. Bitwise tarafından yayınlanan raporda, Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri spot Bitcoin hacimlerinin vadeli işlem paylarının Nisan/Mayıs aylarında keskin bir şekilde artmasına olanak sağlayan önemli bir gelişme olarak kredilendiriliyor. Veriler Bitcoin fiyatlarının 2017 yılındaki son yükselişinden bu yana kurumsal yatırımcılardan daha büyük bir etkiye sahip olan pazar yapısının önemli ölçüde değiştiğini öne sürüyor.

Bireysel yatırımcılar, fazlaca Bitcoin biriktiriyor!

Ayrıca Diar, kısa süre önce “firma büyüklüğü” adreslerinin (yönetim altındaki 1.000 ila 10.000 BTC), kripto para biriminin dolaşımdaki arzının %26’sına sahip olduğunu yazdı. Bu, yüz milyonlarca ve milyarlarca doların akışını ima ederek neredeyse en fazla 1.000.000 token birikimine işaret eder. Bu işlemlerin arkasında kimin olduğu belli değil, ancak Diar tarafından açıklandığı gibi, cüzdanların büyüklüğü büyük yatırımcılara işaret ediyor.

Ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ünlü analist: “XRP fiyatı uçuşa geçmek üzere!”

Ripple (XRP) multi-milyon dolarlık planını duyurdu: XRP fiyatı artabilir!

Popüler analistten çarpıcı Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahmini

Popüler analistten dev tahmin: “Altcoin’ler 50-100x kâr getirecek.”