in , ,

Binance CEO’su yatırımcıya tüm fonlarını BNB’de tutmamasını önerdi

Bitcoin düşüşüne rağmen borsa tokenleri uçuşa geçti.
Bitcoin düşüşüne rağmen borsa tokenleri uçuşa geçti.

Kripto borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, yatırımcılara oluşturdukları token BNB ‘ye tüm portföylerini yatırmamalarını tavsiye etti.

Bugün şaşırtıcı bir gönderide, Zhao, twitter kullanıcısıyla konuşmasını desteklemek için bir konuşma resmini tweetledi.


Kullanıcı onunla özel olarak mesajlaştı ve tüm tasarruflarını BNB’ye yatırım yapma arzusu hakkında bilgilendirdi. Zhao, kullanıcıya tüm fonlarını BNB’ye yönlendirmemesini önererek yanıtladı. Piyasanın oynaklığının, tüm fonları tek bir tokene yatırmanın akıllıca olmadığı anlamına geldiğini açıkladı.

Zhao ayrıca BNB’nin yanında bir miktar BTC ve kripto dışı varlık tutarak varlıklarını çeşitlendirmesi gerektiğini söyledi.

Gönderiye ilk tepkiler, tavsiye için Zhao’yu öven bazı kripto meraklıları ile karıştırıldı. Diğerleri konuşmanın sahte olduğunu iddia ettiler.

Changpeng Zhao kripto volatitesi konusunda haklı

Kripto piyasası çok değişken ve kayıpların dakikalar içinde elde edilebileceği bir pazar. Örneğin Bitcoin, şu anda 2017’de elde edilen tüm zamanların en yüksek 20.000 doların çok altında olan 8.840 dolar değerinde.

Bu nedenle, bir yatırımcının tüm fonlarını tek bir kripto paraya yayması tavsiye edilmez. Zhao’nun dediği gibi çeşitlendirme, kripto pazarına gelen tuzaklardan kaçınmanın en iyi yoludur.

Yahoo Japonya’nın İştiraki, Z Corporation ve TaoTao Binance ile ortaklık kurma niyetinde

Yahoo Japan, TaoTao ve Binance Exchange’in bir yan kuruluşu olan Z Corporation, NewsLogical’in Japonya merkezli bir kripto para borsasının başlatılmasına neden olacak bir ortaklık için konuştuklarını bildirdi. Görüşmeler, henüz ilk aşamasında olsa da işbirliği hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

Binance Holdings Limited, TaoTao Inc. (TaoTao), Japonya’da düzenlenmiş bir kripto para borsası ve Z Corp’un bir portföy şirketi olan Finansal Hizmet Ajansı ile işbirliği yapıyor.

Binance, “Binance’in en son teknolojilerini lisanslayarak Z Corp ve TaoTao, Japon pazarında mevzuata tam uyumluluk sağlamak için Finansal Hizmet Ajansı ile işbirliği yapacak” dedi.

Binance Coin (BNB) Hakkında

Binance Coin (BNB), Binance borsasındaki kullanım durumundan dolayı kripto pazarındaki en iyi para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Token, kripto parayı platformlarında bir işlem aracı olarak eklemesiyle büyük bir kabul gördü.

Şu anda 2.74 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para sıralamasında 9. sırada yer alıyor. Yazım sırasında BNB 17.91 dolar değerinde olup kripto para son 24 saatte USD karşısında % 7,57 oranında yükseldi.

newslogical


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dev borsanın XRP likiditesi rekor kırdı!

XRP, ilk hedefi 0,30 dolar için güçlü sinyallere sahip

Bitcoin yatırımcıları dikkat: Mart ayından beri en sert çöküş geliyor!

Bitcoin (BTC) fiyat hareketinin 2014 ayı piyasası ile benzerliği