in

19 Kasım EOS ve Tron fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar

19 Kasım EOS ve Tron fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar
19 Kasım EOS ve Tron fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar

Kripto Para Haber – Bitcoin’in geçtiğimiz haftaki fiyat performansı sebebiyle altcoinler de neredeyse tek tip grafikler çizdi. BTC 26,7 milyar dolarlık işlem hacmiyle 17.675 dolardan işlem görüyor. Bugünkü analizimizde konuklarımız EOS ve Tron.Bu haberin yazıldığı esnada düzeltmeler halihazırda başlamış olsa da bu altcoinler daha önce belirlenenlerden çok daha yüksek seviyelerde işlem görmeye devam ediyor.

EOS fiyat analizi

19 Kasım EOS fiyat grafiği
19 Kasım EOS fiyat grafiği

Bir zamanlar piyasanın en iyi 10’unun vazgeçilmez üyelerinden biri olan EOS, bu haberin yazıldığı sırada CoinMarketCap’in listelerinde 13. sırada. Kripto para birimi son 10 aydır Chainlink, Cardano ve Polkadot gibi şirketler tarafından elden geçirilen konumu ile 2020’nin çoğunda yatay hareket kaydetti. Bitcoin’in en son yükselişi, EOS’un fiyatını %10’un üzerinde artırsa da, EOS adına trendin tersine dönüp dönmediğini söylemek için henüz çok erken.

Kripto para biriminin göstergeleri olumlu olsa da Parabolic SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının altına yerleştirilirken ve yükseliş piyasasını işaret ederken Awesome Osilatör da bir piyasa ivmesi resmetti.

Tron (TRX) fiyat analizi

19 Kasım Tron fiyat grafiği
19 Kasım Tron fiyat grafiği

EOS gibi Tron da bir zamanlar kripto piyasasının ilk 10’unda düzenli bulunan bir üyeydi. Bununla birlikte son bir senede TRX şu anda CoinMarketCap listesinde birçok proje ve kripto para birimi tarafından geride bırakıldı. Aslında TRX çok kısa yükselişler ve düşüşlerle noktalanan hareketleriyle neredeyse üç aydır çok sıkı bir ticaret kanalı içinde işlem görüyor. Bununla birlikte en son piyasa dalgalanması, kripto para biriminin fiyatını neredeyse %8 oranında artırdı ve buna ticaret hacminde de bir sıçrama eşlik etti.

Bollinger Bantlarının genişliği oldukça tekdüze kalırken ve yakın vadede TRX için çok fazla dalgalanma gelmeyebileceğini öne sürse de, Chaikin Para Akışı tarafından kaydedilen keskin artışla da aynı şey vurgulandı.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Japonya’nın en büyük bankalarından "iki katmanlı" dijital para hamlesi

Japonya’nın en büyük bankalarından “iki katmanlı” dijital para hamlesi

6 Aralık Ripple fiyat analizi: XRP için beklenen yön neresi?

Tanınmış analistten Bitcoin ve Ripple için umut dolu tahminler!