in ,

Yeni Ethereum tabanlı kripto varlık bir günde 7 kat değer kazandı!

Ethereum’a değerini veren şey nedir?
Ethereum’a değerini veren şey nedir?

Kripto Para Haber – Ethereum tabanlı yeni bir kripto varlık, altcoin piyasası şiddetli bir yükselişe geçerken 24 saat içinde büyük kazançlar elde etti.

88mph bir günde 69 kat yükseldi

88mph (MPH) adıyla bilinen varlık, kullanıcıların kripto paralarını “sonsuz likidite ile sabit bir faiz oranıyla” ödünç vermelerini sağlayan merkezsiz bir finans (DeFi) protokolü. Çekirdek ekip üyesi Guillaume Palayer’e göre, kullanıcılar MPH tokenleri oluşturmak için USDC (USD Coin), UNI (Uniswap) ve yCRV (Curve) gibi stabilcoin ve tokenleri yatırabiliyor.


CoinGecko, MPH’nin 20 Kasım’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 20,21 dolardan 21 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 158,51 dolara yükseldiğini ve bir günde %684’ün üzerinde bir artış kaydettiğini açıkladı.

Palayer bir blog gönderisinde, 88mph’nin saldırganlar tarafından istismar edilebilecek birkaç teknik engelle karşılaşması nedeniyle “DeFi kripto parasının lansmanı mükemmel olmaktan uzaktı.” dedi.

MPHMinter sözleşmesinde, potansiyel bir saldırganın Uniswap havuzundaki tüm ETH’yi çalmasına olanak tanıyan bir hata keşfedildi. Samczsun’un yardımıyla ETH’yi yönetişim çoklu ağına çıkardık, böylece tüm fonlar güvende. Bu nedenle MPH fiyatı şu anda 0’da.

Stake ile ödül kazanılabiliyor

İlk olarak temmuz ayında Blockchain güvenlik firması Quantstamp tarafından denetlenen 88mph, kullanıcıların MPH tokenlerini stake ederek ödül kazanmalarına da izin veriyor. Tüm ödüller DAI (Dai) şeklinde veriliyor.

Bir yönetim tokeni olarak MPH, sahiplerine protokolün gelecekteki yol haritasını şekillendirme gücü de sağlıyor.

Yönetişim süreci, kullanıcıların yeni teşvikler, sermayelendirme ve büyüme için burada depolanan sermaye varlıklarını, protokol parametrelerinden akıllıca kullanılmasına kadar çeşitli teklifler üzerinde MPH tokenlerini ile oy vermelerini sağlar.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Visa kripto para ödemelerine izin verecek: Reuters

Visa CEO’su, şirketin kripto para planlarını açıkladı: “Yakından ilgileniyoruz.”

Yüksek volatilitesiyle tanınan Bitcoin için "ezber bozan" istatistik!

Yüksek volatilitesiyle tanınan Bitcoin için “ezber bozan” istatistik!