in ,

XRP satıcıları harekete geçti – fiyat sert düştü

XRP satıcıları harekete geçti – fiyat sert düştü
XRP satıcıları harekete geçti – fiyat sert düştü

Kripto Para Haber – XRP / USD, 0.3700 civarında çift tepe oluşturduktan sonra 200 bar EMA’nın altına düştü.

Satıcılar düşüş grafiği formasyonunun onaylanmasını bekliyor. İki haftalık destek hattı, aşağı yönlü düşüşe katkıda bulunuyor.


XRP’de Sert Düşüş

Cuma gününün en yüksek seviyesi 0.3700 doları geçemeyen XRP / USD, Pazartesi gününün erken işlemlerinde 0.2745’e düştü. Bunu yaparken, fiyat dört saatlik (4H) grafikte düşüş eğilimi gösteren “çift tepe” grafik modelini gösteriyor.

Aşağı doğru eğimli RSI ve düşüş MACD’si ile birlikte, ani yukarı yönlü engelleri temizleme başarısızlıkları ile birlikte XRP / USD’nin baskı altında kalması muhtemel.

Ancak yeni satışlar, 0.2540 civarında yatay desteğin açık aşağı yönlü kırılmasını beklemelidir. Ayrıca, kısa vadeli kilit destek görevi gören 29 Aralık’tan itibaren yükselen trend çizgisi şu anda 0,2520 seviyesinde yer alıyor.


Yeni bir davet

Bu arada, 0.3700’ün ötesindeki düzeltici geri çekilme, 2020 Aralık ortasının düşük seviyesi olan 0.4375’e yakın olan XRP / USD boğalarına yeni bir davet olarak kabul edilecek.

Özetlemek gerekirse, XRP / USD fiyatları yeni satış baskısına tanık oluyor, ancak 2020 Aralık ayı sonundaki kayıpları azaltmaya yönelik bir toparlanma umutları henüz solmadı.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin ve kriptolarda 2.4 milyar dolarlık devasa tasfiye - neler oluyor?

Bitcoin ve kriptolarda 2.4 milyar dolarlık devasa tasfiye – neler oluyor?

Çin devlet bankası, dijital yuan’ı Shenzhen'deki ATM'lerde test ediyor

Çin devlet bankası, dijital yuan’ı Shenzhen’deki ATM’lerde test ediyor