in

XRP parabolik hareket ile yüzde 60 ivme kazandı – yön nereye?

XRP parabolik hareket ile yüzde 60 ivme kazandı – yön nereye?
XRP parabolik hareket ile yüzde 60 ivme kazandı – yön nereye?

Kripto Para Haber – Yatırımcıları şaşırtacak şekilde XRP, geçtiğimiz gün en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve boğalar 0,20 ila 0,30 dolar arasındaki işlem aralığının üzerinde bir kırılmanın ardından fiyat hareketinin tam kontrolünü ele geçirdi.

Şu anda hareket parabolik hale geliyor. Boğalar yakın vadede fiyatı 0,50 $’a çıkarmayı hedefledikleri için son zamanlardaki düşük performans eğilimini siliyor.


XRP, mevcut fiyat bölgesinde bir miktar direnç buluyor gibi görünüyor. Bu durum XRP’nin yükselişini yavaşlatabilir ve yakın vadede bir miktar konsolidasyon görmesine neden olabilir.

Daha uzun bir yol bulunuyor

Kripto para birimi hala benimsenmediğinden  bu son yükselişin arkasında temel bir neden olmadığını belirtmek önemli.

Kripto piyasasının devam eden yeniden dirilişinin piyasaya daha fazla kurumsal dikkat çekmesi ihtimali var. Bu durum yatırımcıları XRP ile ilgili ürünlerine yönlendirmesini kolaylaştırabilir.

Bir trader şu anda token için daha fazla artış bekliyor ve yakın vadeli bir hedef olarak 0,46 $’a odaklanıyor.

Bu, mevcut fiyat seviyesinden %10’un üzerinde bir artışa işaret ediyor.

Boğalar kontrolü ele alırken XRP yükseliyor

Kripto para birimi, tüm piyasa tarafından görülen en yoğun yatay ticaret dalgalarından birinde yakalandığından, son birkaç yıl XRP için zor geçti.

Orta vadede kripto trendlerinin nerede olacağı, büyük ölçüde, bazı traderlar bu hamleye bir çıkış fırsatı olarak bakabileceğinden, büyük ölçüde son hamleye yönelik tepkisine bağlı olabilir.

XRP, şu anki 0.43 $ fiyatıyla %21’lik bir artış gerçekleştirmiş durumda. Bu seviye, son birkaç saattir işlem gördüğü fiyat seviyesidir. Bu seviyenin üzerinde fiyatı tutmak, orta vadede ona ciddi bir ivme kazandırabilir.

XRP daha fazla yükselebilir mi?

Bir analist, zor durumdaki tokenın yakın vadede daha fazla kazanım için biraz yerinin kaldığına inanıyor.

Özellikle 0,46 dolara doğru bir hareketi izliyor. Bu seviyenin XRP’nin karşılaşacağı bir sonraki kilit direnç seviyesi olduğunu belirtiyor.

XRP

Önümüzdeki birkaç gün, XRP’nin sonraki zaman dilimlerinde daha fazla yükseliş görmek için iyi konumlandırılıp konumlandırılmadığına veya bu devam eden rallinin yoğun bir şekilde satılıp satılmayacağına dair fikir verecek.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin kritik virajda: 19 bin üstü gelecek mi?

Bitcoin kritik virajda: 19 bin üstü gelecek mi?

Ünlü trader bu iki Altcoin’i almak için Bitcoin’lerini sattı

Ünlü trader bu iki Altcoin’i almak için Bitcoin’lerini sattı