Waves (WAVES) Ledger güvenlik şirketi ile ortaklık kuruyor

Waves (WAVES) Ledger
Waves (WAVES) Ledger

Dijital varlıkları depolamak ve yönetmek için merkezi olmayan bir platform olan Waves (WAVES) Ledger ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ledger, bir kripto ve Blockchain güvenlik şirketi. Bu anlaşma, Waves platformunun güvenliğini ve güvenilirliğini artıracak.

Waves (WAVES) Ledger platformunda tam uyumlu çalışacak

Ledger Nano S kripto cüzdanı, kripto güvenlik alanında bir lider olmakla ünlü. Bu ortaklıkla, mevcut Waves müşterileri, ileride yaptıkları her işlem için ünlü Ledger güvenlik platformuna erişebilecekler. Tam uyumluluk, Ledger ile sunulacak, böylece Waves (WAVES) platformunda verilebilecek tüm işlemler de tam uyumlu çalışacak. Ayrıca platform ilk kullanım anından itibaren Ledger desteğine sahip olacak.

Waves merkezi olmayan borsa (DEX) özelliği de bu yeni güvenlik avantajlarından yararlanacak. DEX platformunu kullananlar, Ledger donanım cüzdanlarını işlem imzalamak için kullanabilecekler. Waves’in günlük işlem hacmi, 5 milyon doları aşmakta ve web sitelerinde açıklandığı gibi, kripto paranızı işlemek için en hızlı en güvenli bir yol. Waves’ın kurucusu ve CEO’su Sasha Ivanov, bu ortaklığı Twitter aracılığıyla duyurdu.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance