in ,

Usta analist: “Bitcoin fiyat grafiği selloff’u çağırıyor!”

Usta analist: “Bitcoin fiyat grafiği selloff’u çağırıyor!”
Usta analist: “Bitcoin fiyat grafiği selloff’u çağırıyor!”

Bitcoin ve kripto pazarı dezavantajlı keskin bir hareketin ortasında yer alıyor. Tüm kripto para piyasası kırmızı tahtada işlem yapıyor. Popüler bir analiste göre Bitcoin fiyat grafiği selloff’u çağırıyor.


Analist: “Bitcoin fiyat grafiği selloff’un daha fazla artacağını gösteriyor.”

CoinMarketCap, BTC’nin bir saatten kısa bir süre içerisinde 10.269 dolardan 9.500 dolara düştüğünü bildirdi. Düşüş BTC ile birlikte başka altcoin’leri de beraberinde sürükledi. Son günlerde kripto analistleri de BTC’de keskin bir hareket bekliyorlardı. Analist Josh Rager, Bitcoin’in en büyük destek seviyesinin 8.000 doların altında olduğunu söyledi. Josh Rager açıklamalarına şunları ekliyor:

Fiyat sıkıştırması artıyor ve BTC düşüyor. Bu nedenle satış baskısı BTC’yi 8 bin doların altına çekebilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 7 oranında 9.500 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 170 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 19,9 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eczacılık ürünleri artık Bitcoin ile alınabiliyor

Eczacılık ürünleri artık Bitcoin ile alınabiliyor

Bitcoin’de şimdi yön neresi? İşte 3 analistten kritik tahmin

Bitcoin rallisi son mu buldu? İşte 4 ünlü analistin sıcak tahminleri