in

Ünlü analist tarih verdi: “Bitcoin boğa koşusu geliyor!”

Çin devlet medyası kripto para yayını yaptı, fiyatlar yükseldi!
Çin devlet medyası kripto para yayını yaptı, fiyatlar yükseldi!

Kripto para piyasası ve Bitcoin, uzun süredir nispeten yatay bir seyir izliyor. Ancak çarşamba günü 18 saat boyunca devam eden dik bir düşüş yaşayan BTC bu yataylığı bir miktar bozmuşa benziyor. Uzun süredir 10.000 doları aşması beklenen kripto paranın bir sonraki boğa koşusunu ne zaman başlatacağı merak ediliyor.


Willy Woo: “Bitcoin boğa koşusu geliyor.”

10.000 dolar tarafından gelen üst üste retler aşağı yönlü bir kırılmanın yakın olduğuna dair işaretler verirken bir sonraki trendin yönü henüz tayin edilebilmiş değil. Yeni ortaya çıkan bir fiyatlandırma modeli, dijital varlığın makro yükselişini sürdürdüğünü gösteriyor.

Modelin yaratıcısı tecrübeli analist Willy Woo, gelecek ayın Bitcoin fiyatı adına oldukça olumlu geçebileceğini belirtti. Woo’ya göre uzun süredir devam eden konsolidasyon, önde gelen kripto para için oldukça iyi bir işaret.

Bu haberin yazıldığı sırada 9.140 dolardan işlem gören BTC, son birkaç gündür bu seviyelerde. Satıcılar fiyatı 9.000 doları zorlayamıyor ve orta vadeli görünüm nispeten güçlü görünümünü koruyor.

“Temmuz ayını bekleyin.”

Bazı zayıflık belirtileri görünmesine rağmen, analist Willy Woo’nun yeni piyasaya sürülen fiyatlandırma modeli, fiyatı bir sonraki boğa döngüsünün önümüzdeki ay patlama yaşayacağını iddia etti.

bitcoin, bitcoin dolar, bitcoin kaç dolar, bitcoin ne kadar, bitcoin yorum, 1 bitcoin kaç tl, bitcoin analiz, yorum, tahmin, bitcoin grafiği

Woo’ya göre yatırımcılar biriktikçe ve BTC bu seviyelerde ne kadar uzun süre kalırsa bir sonraki fiyat zirveside o kadar yüksek olacak.

bitcoin, bitcoin dolar, bitcoin kaç dolar, bitcoin ne kadar, bitcoin yorum, 1 bitcoin kaç tl, bitcoin analiz, yorum, tahmin, bitcoin grafiği

Bu, geçtiğimiz ay boyunca görülen yan yana ticaretin durgun seyrinin sonuçta Bitcoin’in gelecekteki fiyat hareketine faydalı olabileceği anlamına geliyor.

Bu arada Woo, koronavirüsün Bitcoin’i nasıl etkilediğine dair bir dizi açıklama yaptı. Buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanınmış analistten Chainlink ve XRP yatırımcılarına çok kritik uyarılar!

900 gündür düşüşte olan XRP için bir kötü haber daha! Hedef 15 sent…

21 Eylül Ripple fiyat analizi: XRP için beklenen seviyeler ve önemli noktalar

28 Haziran Ripple fiyat analizi: XRP için teknik göstergeler ne söylüyor?