in , ,

Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?
Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Kripto Para Haber – Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.200 dolara ulaşırken Uniswap son 24 saatte kendi ATH’sini 45 dolarda belirledi. UNI’nin trendi geçtiğimiz hafta sağlıklı ve yükseliş eğilimi gösteriyor ve şu anda varlık grafiklerde daha da yukarılara ulaşabilir.

Şu anda UNI token 23 milyar dolarlık piyasa değeri ile listelerde 9. sırada yer aldı.


4 saatlik Uniswap fiyat grafiği

Uniswap’in 4 saatlik grafiği incelendiğinde, 39 dolar aralığının son üç haftada üç kez test edildiği gözlemlenebilir. Bu süreçte, UNI’nin fiyat hareketi çift dipli bir modelin oluşmasına yol açtı. Hemen ardından Nisan ayının sonunda yükseliş eğilimi görüldü ve değerleme 44 dolara ulaştı.

Küçük bir geri çekilme, varlığı tekrar 40 dolara düşürdü, ancak son birkaç gün içinde varlık 45 $’a yükseldi. SSL göstergesi, yüksek hareketli ortalama düşük hareketli ortalamayı geçtiği için güçlü bir satın alma sinyali önerdi. 50 dönemlik MA da devam eden fiyat artışına destek sağlamaya devam etti.

Göreceli Güç Endeksi şu anda aşırı alım bölgesinin tam altında ve satın alma baskısı devam ederse küçük düzeltmeler yapılabilir. Bununla birlikte, yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, hacimler daha yüksek seviyelerde kaldı, yani piyasada hareketlilik var.

MACD de ayrıca, MACD çizgisinin sinyal hattının üzerine çıkmasıyla bir yükseliş eğilimi gösterdi. Awesome Osilatör’e göre boğa ivmesi daha da güçleniyor, çünkü yeşil mumlar grafikte daha belirgin hale geliyor.

Sonuç

5UNI için önemli bir hafta olabilir, Uniswap borsasında kullanıcı deneyimini iyileştirmesi beklenen V3 sürümü piyasaya sürülecek. Piyasa fiyat yapısına göre, varlık, 50 $ ve 47.5 $’da ve 53 $’da önemli seviyelerle ulaşabilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En genç kripto para milyarderinden Hindistan'a 1 milyar dolarlık bağış

Vitalik Buterin, Ethereum’un yükselmesinin ardından en yeni milyarder oldu

Tarihi başarı! Bu altcoin Bitcoin ve Ethereum'dan sonra bir ilke imza attı

Tarihi başarı! Bu altcoin Bitcoin ve Ethereum’dan sonra bir ilke imza attı