in ,

Uçuk Ripple tahmini: “XRP 100 dolara çıkacak!”

XRP için kritik gösterge açığa çıktı: Daha önce fiyatı 10 kat arttırmıştı!
XRP için kritik gösterge açığa çıktı: Daha önce fiyatı 10 kat arttırmıştı!

Ripple (XRP) topluluğunun kapsamlı bir anketi, yatırımcıların yakın zamanda dijital varlıkları satmakla ilgilenmediklerini ve XRP’nin 100 dolara ulaşacağını tahmin ettiklerini gösteriyor.

Ripple yatırımcılarının tahmini: XRP 100 doların üzerine yükselecek!

XRP araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou tarafından yapılan ankete 474 kişi katıldı. Elde edilen sonuçlara göre, XRP yatırımcılarının %94’ü uzun vadede XRP’lerini satmayı düşünmüyor ve hodl olmayı planlıyor.

Kaynak: XRP Arcade / Leonidas Hadjiloizou

 

Anakete katılan XRP yatırımcı ve tutkunlarının fiyat hedeflerine gelince, %52,3’ü XRP’nin 100 dolar veya daha fazla bir fiyata ulaşacağına inanıyor.

Kaynak: XRP Arcade / Leonidas Hadjiloizou

 

Ankete katılanların %21’inden fazlası ise XRP’nin 1.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi. Toplam maksimum XRP arzının yaklaşık 100 milyar olduğu göz önüne alındığında, yüksek fiyat etiketi paranın toplam piyasa değerini yaklaşık 100 trilyon dolara yerleştirir.

Ripple yatırımcıları XRP’de hodl olmayı planlıyor

Buna karşılık, mevcut altın piyasası değerinin 5 trilyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. 2017 MarketWatch’a genel bakışına göre, dünyadaki her bir kişi ve ülkenin sahip olduğu fiat miktarı yani dünyadaki özel servet 215 trilyon dolar. Şubat ayında PayPal CEO’su Dan Schulman CNBC’ye yaptığı açıklamada, tüm kripto para piyasasının sonunda 100 trilyon dolara yükseleceğini belirtti.

Anket ayrıca katılımcıları demografik özelliklerine göre ayırıyor. Ankete yanıt veren çoğu yatırımcının ABD’de yaşadığını, ardından bunu İngiltere, Hollanda ve Avustralya’nın takip ettiği görülüyor. Anketteki diğer önemli bulgular:

  • Katılımcıların %92,8’i anadili İngilizce olan erkeklerdi.
  • Katılımcıların %72,4’ü sosyal medyada veya bir arkadaşı aracılığıyla XRP’yi duydu.
  • Katılımcıların %48,1’i ilk kez 2017 yılında XRP’ye yatırım yaptı.

Anketin sonuçlarına buradan bakabilirsiniz.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
İsviçreliler kripto para birimlerine her geçen gün daha çok ilgi duyuyor

İsviçre’nin en büyük aracı kurumu kripto ticaretini desteklemeye başlıyor

Yemeksepeti CEO’sunda Bitcoin açıklaması

Yemeksepeti CEO’sunda Bitcoin açıklaması