in ,

Tarihte iki kez görülen gösterge açığa çıktı: Analistlere göre Bitcoin yakında uçuşa geçebilir!

Ünlü borsa yöneticisinden çarpıcı Bitcoin tahmini
Ünlü borsa yöneticisinden çarpıcı Bitcoin tahmini

Düngece 9.200 dolardan işlem gören Bitcoin, haberin yazıldığı anda 9.345 dolardan el değiştiriyor. Analistler, bu hafif yukarı yönlü hareketin yakın vadede daha da büyük bir kopuşun habercisi olduğuna inanıyorlar.

Gösterge tarihte iki kez görülmüştü: Bitcoin ikisinde de fırlamıştı

Kripto trader’ı, analisti ve Blockroot’un kurucu ortağı Josh Rager kısa süre önce Bitcoin’in üç günlük grafiğinde güçlü bir satın alma sinyali ortaya çıktığını kaydetti. Rager, geçmişte bu sinyalin sadece iki kez görüldüğünü belirtti: Eylül 2016’daki aralık rallisinden önce ve Mart 2019’da BTC 13 bin dolara koşmadan önce.

Başka bir deyişle, bu sinyalin uzun süreli görünümlerinden parabolik bir ralli ortaya çıktı.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1224015231090864129

BitMEX borsasında Açık Faiz son zamanlarda 1 milyar doları aştı. Tipik olarak, BTC 1 milyar dolarlık Açık Faiz’de geri çekilme eğiliminde. Bu konuda ne düşündüğü sorulduğunda, Rager şunları söyledi:

Bunun için çok endişelenmiyorum, sanırım bir geri çekilme göreceğiz, bu sadece kaldıraca bağlı, 2x ila 3x gibi akıllı ticaret kimseyi tasfiye etmeyecek.

Ayrıca günlük 50 EMA günlük 200 EMA’nın üzerine çıkarak golden cross’u başlatmak üzer. Bu son kez Nisan 2019’da, BTC’yi 4 bin dolardan 13.800 doların üzerine çıkaran %220’lik sıçramadan önce oldu.

Trader Anondran bunu gözlemledi ve BTC’nin nisan ayında görülen aynı devasa hareketi tekrarlaması durumunda önümüzdeki haftalarda 30.000 dolara vurabileceğini ekledi.

zycrypto


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Twitter'a Bitcoin emojisi eklendi.

Twitter’a Bitcoin emojisi eklendi

2015’ten beri her gün 1 dolarlık Bitcoin alsaydınız ne olurdu?

2015’ten beri her gün 1 dolarlık Bitcoin alsaydınız ne olurdu?