in , ,

Stellar’dan McCaleb: “Ripple Labs, XRP arzının yarısını yakabilir” dedi, David Schwartz’dan cevap gecikmedi

Stellar Lumens kurucusu Jed McCaleb
Stellar ’dan McCaleb: “Ripple Labs, XRP arzının yarısını yakabilir” dedi, David Schwartz’dan cevap gecikmedi

Twitter kripto para topluluğunun bir kısmı, Stellar Development Foundation’ın (SDF) token XLM’nin toplam arzının yüzde 50’sinden fazlasını yakarak yapılan temizliği gündemine almış durumda. Ve aynı zamanda kurum, bedava token dağıtımı ve airdrop programlarını azalan etkiden dolayı son veriyor.

Bu kez, Ripple Labs’ı da kuran ve portfoyünde XRP’ye bulunan Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb, Ripple’in Teknik Şefi (CTO) David Schwartz’ı SDF ile ilgili yorumlarına bir cevap verdi:

David Schwartz’ın Twitter’da XRP fiyatını eleştiren bir kullanıcıya Stellar Vakfı’nın son eylemine atıfta bulunarak cevap verince, McCaleb, Ripple Labs’ın tedarikte mevcut XRP’nin bir kısmını yakabileceğini iddia ederek cevap verdi.

McCaleb’e yanıt veren Ripple CTO, XRP’nin yalnızca firmanın faaliyetleri çalışmadığında yanabileceğini kabul etti.  “Ripple, XRP’yi yakmak yerine, XRP ekosistemini genişletme ve kripto para birimine daha fazla benimseme imkânı sunan fikirlere yatırım yapıyor.” Şeklinde bir cevap verdi:

“Teşekkürler! Yaptığımız hiçbir şeyin işe yaramadığını tespit edersek, bunu aklımda tutacağım. ”


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

461 milyon dolarlık Bitcoin transfer edildi! Yükseliş sinyali mi?

11 Kasım Bitcoin analizi: BTC yükseliş hamlesi başarısız oldu, düşüş devam eder mi?

Dünyanın en büyük yapay zeka şirketi Çin’in dijital parası için kolları sıvadı

Çin Devlet Medyası Bitcoin’i 1,4 milyar insana manşet yaptı