in , ,

Ripple fiyat analizi: Hafif düşüş yaşan XRP tekrar yükselişe mi geçiyor?

Ripple fiyat analizi: Hafif düşüş yaşan XRP tekrar yükselişe mi geçiyor?
Ripple fiyat analizi: Hafif düşüş yaşan XRP tekrar yükselişe mi geçiyor?

Kripto Para Haber – Sonunda 1,05 doları geçtikten sonra, Ripple fiyatı yükseliş rallisine devam edemedi ve fiyat istikrarlı bir düşüş yaşadı. XRP şu anda 0,87 doların biraz altında. Düşüş baskısı devam ediyor ve satış devam ederse fiyat yakın gelecekte daha da düşebilir.

Kripto para piyasası, son 24 saat boyunca düşüş eğilimi gözlemliyor ve çoğu büyük kripto para birimi zaman diliminde bir kayıp kaydetti. Kaybı olan ana para birimleri sırasıyla yüzde 2,63 ve yüzde 1,94 düşüş kaydeden Dogecoin ve Ethereum.


XRP için teknik göstergeler ne anlatıyor?

Teknik göstergelere baktığımızda MACD azalan bir yükseliş momentumu gösteriyor. Histogram şu an hâlâ yeşil olsa da, fiyat -0,0137 seviyesinin üzerine çıkmak için mücadele ettiğinden histogramın boyutu önemli ölçüde azaldı. EMA’larda, 12-EMA hala 26-EMA’nın üzerinde işlem görüyor, ikisi arasındaki fark önemsiz görülüyor ve herhangi bir zamanda bir tersine dönüş gösterebilirler.

RSI şu anda nötr bölgede 44.00 seviyesinin biraz üzerinde, herhangi bir sinyal vermiyor. Gösterge, son 3 gündür tarafsız bölgede işlem görüyor. Bu haberin yazıldığı sırada, RSI aşırı alım bölgesine doğru yine küçük bir yükseliş yaşadı ve bu da alıcıların direndiğini gösteriyor.

Bollinger bantları şu anda dar ancak boğalar piyasa momentumunun sorumluluğunu üstlendiğinden gelecekte hızla genişleyebilirler. Grupların genişlemesi, kısa vadede Ripple fiyatı için oynaklıkta bir artış olduğunu gösteriyor. Ancak fiyat, üst sınırdan ziyade bandın ortalama çizgisine yakın konsolide olduğundan bantlar sonraki birkaç şamdanda yukarı doğru eğilebilir.

Genel olarak 4 saatlik teknik analiz, toplam 26 ana teknik göstergeden 12’sinin düşüş hareketini desteklediğini gösteren bir satış sinyali veriyor. Öte yandan, sadece dört gösterge yükseliş momentumu öneren satın alma sinyalleri veriyor. Piyasanın her iki tarafı için de destek vermeyen on gösterge var.

24 saatlik teknik analiz de bu hissi paylaşıyor.

Ripple fiyatı şu anda 0,88 ABD dolarında dirençle karşı karşıya, ancak piyasa istikrarlı bir yükseliş hissi gösteriyor. Kısa ve orta vadeli teknik göstergeler düşüş eğilimi gösteriyor.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Texas'tan önemli kripto para adımı: Bankalara izin çıktı!

Texas’tan önemli kripto para adımı: Bankalara izin çıktı!