Ripple 11 Temmuz fiyat analizi: XRP/USD düşüşünü genişletiyor

ripple 11 temmuz
Ripple 11 Temmuz fiyat analizi: XRP/USD düşüşünü genişletiyor

Ripple 11 Temmuz fiyat hareketlerine göre önemli sayılabilecek detaylar şu şekildedir:

  • Ripple fiyatı çok fazla baskı altında ve ABD doları karşısında 0,45 desteğini de kırdı
  • XRP/USD fiyatı saatlik grafiğine baktığımızda 0,45 doların kırılması ile kısa dönemde düşüş kanalına girmiş gözüküyor
  • XRP paritesi düşüşünü 0,43 dolar ve 04250 dolara doğru genişletme olasılığı yüksek gözüküyor

Ripple fiyatı dolar ve Bitcoin karşısındaki kayıplarını arttırıyor. Aşağı yönlü trendde olan Ripple fiyatı, 0,44 dolar seviyesinin altında kalmaya devam ederse kayıplarını hızlandırabilir.

Ripple 11 Temmuz fiyatı düşüş eğiliminde

Ripple’ın ABD doları karşısında 0,48 dolar pivot seviyesinden aşağı yönlü keskin bir düşüşüne şahit olduk. XRP/USD paritesi bu düşüş ile 0,4750 ve 0,45 dolar desteklerini kırmış oldu. Ripple fiyatı 0,44 dolar aşağısında ani yükselişler gösterse de bu hareketlerin sınırlı kaldığını gördük. Bununla birlikte gelen küçük düzeltmeler fiyatı 0,44 dolar üzerinde tutmayı başardı.

Fiyatın şu an yavaşa hareketler gösterdiğini görüyoruz ve bu çaba 0,44 doların kırılmasını sağlayabilir. Öyle gözüküyor ki XRP/USD çiftinin saatlik grafiğinde 0,45 doların altında bir düşüş kanalı bulunuyor. Kanal direnci kırılabilirse, fiyat 0,45 doların üzerine çıkabilir. Böyle bir durumda takip eden diğer direnç noktaları 0,46 dolar ve 0,4750 dolar olarak belirlenebilir.

Ripple Price Analysis XRP USD

Grafiğe baktığımızda fiyatın 0,45 dolar aşağısında bir düşüş eğilimi açıkça görülüyor. Aşağı yönlü hareketlerin devamı halinde bir sonraki destek seviyeleri 0,4250 ve 0,42 dolar olarak hesaplanmıştır.

Ripple için teknik göstergeler ise şu şekilde:

Saatlik MACD: düşüş bölgesini işaret ediyor

Saatlik RSI: 30 seviyesinde

Ana destek seviyesi: 0,4250 dolar

Ana direnç seviyesi: 0,45 dolar

newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance