Popüler Bitcoin borsası, yatırımcılar için yeni aracını yayınladı

Popüler Bitcoin borsası, yatırımcılar için yeni aracını yayınladı
Popüler Bitcoin borsası, yatırımcılar için yeni aracını yayınladı

Bitcoin ve kripto paralar kadar değişken bir pazarda, deneyimli trader’lar fiyat dalgalanmalarının sonra sık sık kaybediyorlar. Sonuç olarak, çeşitli kripto liderleri, artan yatırımcı sayısına orta düzeyde rehberlik sağlamak için özel araçlar üretiyor. Bu alana liderlik eden, çok sayıda platform sürümü, mobil uygulama güncellemeleri ve token lansmanları yoluyla kripto işlemlerini kolaylaştırmaya çalışan Bitfinex.

Ünlü Bitcoin borsası Bitfinex, yeni raporlama aracını yayınladı

En son raporlarında Bitfinex, optimize edilmiş ticaret için yeni bir raporlama aracı başlattı. GitHub’da açıkça kullanılabilen en yeni araç, tüm kullanıcılarının varlıkları için ABD doları karşılığı değerleri gösteren önemli bir özelliğe sahip. Raporda hesaplamanın işlem çiftinin günlük kapanış fiyatının dikkate alındığı belirtiyor.

Kaynak: Medium

Ek olarak, yukarıdaki ekran görüntüsünde günlük, haftalık ve aylık portföy kazançlarını USD veya fiat para biriminde gösteren Ortalama Kazanç/Kayıp etiketli yeni bir bölüm gösteriliyor. Ayrıca, araç yalnızca toplam hesap bakiyesini görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda daha önce beta sürümü olarak lanse edilen cüzdanının resmi sürümüne de sahip.

Kaynak: Medium

Bu gelişme Bitfinex ve Binance arasındaki karşılaştırmayı yeniden ortaya çıkarıyor. Her ne kadar kripto meraklıları Bitfinex’ten çok beklenen bir güncellemeye karşı heyecanlarını sergilemiş olsalar da en fazla vızıltı yapan özellik, kullanıcının portföyünün para birimi dağılımını gösteren Konsantrasyon Riski bölümüdür. Bu gelişme Bitfinex ve Binance arasındaki karşılaştırmayı yeniden ortaya çıkarırken, kripto ekosistemindeki sağlıklı rekabet sürekli yenilikle sonuçlanıyor.

Ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir