in

Önde gelen analistten çok çarpıcı Ripple fiyat tahmini!

Önde gelen analistten çok çarpıcı Ripple fiyat tahmini!
Önde gelen analistten çok çarpıcı Ripple fiyat tahmini!

Önde gelen kripto para analisti ve trader Credible Crypto, boğa piyasasının bir sonraki ayağı başladığında XRP’nin Ethereum’u geride bırakacak bir konumda olduğunu iddia etti. Trader’a göre Ripple (XRP) için ufukta güzel günler var.


Credible Crypto: “Ripple (XRP) yakında Ethereum’dan iyi performans gösterecek.”

66.000 Twitter takipçisine seslenen analist, XRP/ETH çiftinin yükseliş piyasası yapısını tasvir ettiğini söylediği bir grafik paylaştı.

İnsanlar fark etmeye başlıyor. Tekrar söylüyorum: XRP’nin önümüzdeki aylarda ETH’den daha iyi performans göstermesini bekleyin. Temellerle veya kripto paraya olan yakınlığımla hiçbir ilgisi yok. Sadece grafikler, sade ve basit…

“XRP’nin kaderi Bitcoin’e bağlı.”

Credible Crypto’ya göre XRP, yükseliş potansiyelini ortaya çıkaramadan önce Bitcoin’in önce bir anahtar seviyeyi geri kazanması gerekiyor.

Her yönden biraz rahatlıyoruz. BTC muhtemelen 10.650 dolar, ETH 360 dolar. Bu seviyeleri kırmaları gerekiyor. Bunu yapamazlarsa son bir kez daha aşağıya ineriz. Ama bence ne olursa olsun, en kötüsü bitti.

“BTC 10 bin doları tuttuğu sürece sorun yok.”

Credible, Bitcoin için en kötüsünün bittiğini düşünen tek kripto analisti değil. Sektörde Bitcoin Jack olarak bilinen bir trader, kral kripto para biriminin 10.000 dolar civarındaki desteğe tutunacağına ve boğa rallisini yeniden başlatacağına inanıyor.

BTC yükseliş eğilimindeyse 10 bin dolar tutması gereken bir destek seviyesidir. Tarihsel olarak , yükseliş piyasasında, her zaman geçerli olan geri çekilme seviyelerinde… Değilse çok daha fazla sorunla karşı karşıyayız demektir. Ancak desteği tutup yükselişe geçme olasılığının yüksek olduğunu düşünüyorum.

13 Eylül Bitcoin fiyat grafiği
13 Eylül Bitcoin fiyat grafiği

Bu arada meşhur bir yatırımcı bir sonraki boğa piyasasında 100 kat artma potansiyeli gördüğü 5 DeFi tokenini paylaştı. Ayrıntıları buradaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 milyon dolarlık hatalı Tether transferi geri alındı! Peki nasıl?

1 milyon dolarlık hatalı Tether transferi geri alındı! Peki nasıl?

Google mühendisi XRP, ADA ve BCH’nin geleceğini yorumladı

Google mühendisi XRP, ADA ve BCH’nin geleceğini yorumladı