in ,

MoneyGram’dan XRP ile ilgili şüpheleri gideren açıklama!

MoneyGram’dan XRP ile ilgili şüpheleri gideren açıklama!
Ripple ve MoneyGram haberlerine fake etiketi!

Dünyanın en büyük para transferi şirketlerinden biri olan MoneyGram, 17 Haziran 2019’da Ripple ile stratejik bir ortaklık yaptığını açıkladı. O günden beri, XRP topluluğu, XRP’nin bu anlaşmanın bir parçası olup olmayacağını speküle ediyordu. MoneyGram şimdi, bir kereliğine herkes için bu şüpheleri ortadan kaldırdı ve raporda şunları söyledi:

Ticari anlaşma, MoneyGram’ın Ripple’in xRapid Blockchain ürününün yanı sıra, Ripple’ın kripto para birimi olan XRP’nin de sınır ötesi ödemeyi kolaylaştırması için kullanmasına izin veriyor.

MoneyGram  anlaşmasını XRP topluluğu olumlu karşıladı

Şirket bunun işletme sermayesi ihtiyacını azaltacağını ve ek kazanç ve nakit akışı oluşturacağını tahmin ediyor. Dünyanın en büyük para transferi şirketlerinden birinin, Ripple’ın XRapid’i üzerinden XRP’yi kullanmayı kabul etmesi,  kripto para birimi topluluğu tarafından çok iyi karşılandı. Ortaklık ilk duyurulduğunda, MoneyGram CEO’su Alex Holmes, bunu şirket içindeki işleri hızlandırmaya yardımcı olacak “mükemmel bir evlilik” olarak adlandırmıştı.

En son röportajında CEO, gelecekteki olası düşmanları Ripple ile olan ortaklığın, heyecan verici olduğunu söyledi. Ayrıca, ikinci raporda Ripple ile olan ortaklığını önemli bir kilometre taşı olarak nitelendirdi. Ripple ile yapılan ticari anlaşma, MoneyGram’da 30 milyon dolarlık bir sermaye infüzyonuna yol açtı. Ripple, daha sonra MoneyGram’ın hisselerini, 4,10 dolardan satın aldı. Anlaşmaya göre, MoneyGram’ın 30 Haziran 2020’ye kadar Ripple’a 20 milyon dolar ek sermaye satma seçeneği bulunuyor.

XRP (XRP) haftalık grafik
XRP (XRP) haftalık grafik

Ripple’n yerel tokeni XRP’ye gelince, yazım zamanında 13.57 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 0,3155 dolardan el değiştiriyor. 24 saatlik işlem hacminin, hafta boyunca %0,02 oranında gerilediğinden 821 milyon dolar olduğu bildirildi. Ancak, kripto para son 24 saat içinde %0,60 oranında değer kazanmayı başardı.

Ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik
7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
İşte Twitter'daki en “hype” kripto para birimleri

Brave ile Twitter’da para kazanma dönemi başlıyor

kripto para

3 Ağustos Kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum