in ,

MATIC Fiyat Analizi – Çift haneli artış yaşanabilir mi?

MATIC Fiyat Analizi - Çift haneli artış yaşanabilir mi?
MATIC Fiyat Analizi - Çift haneli artış yaşanabilir mi?

Kripto Para Haber –  Bu yazımızda Polygon’un (MATIC) güncel durumu ve nasıl bir yol izleyebileceği hakkında genel bilgi vereceğiz. MATIC, güncel olarak 1,01 dolardan işlem görmektedir.

Boğalar’ın altcoinlere olan ilgisinin artması sebebiyle Polygon’da güçlü alım yaşanmıştır. Yaşanan ani alım sebebiyle MATIC, yakın zamanda umut verici şekilde yukarı yönde hareket ediyor.


Kanada merkezli Fintech şirketi Mobilum Technologies Inc., kullanıcıların kripto borsasında hesap açmadan kredi kartlarını kullanarak MATIC tokenlerini satın almalarını sağlayacak bir fiat-kripto köprüsü oluşturmak için MATIC Network ile ortaklığa girdi.

Bu arada, merkezi olmayan ve özerk bir varlık yöneticisi olan Index Coop (INDEX), ekosisteminde en iyi performans gösteren 10 projenin fiyatını takip edecek bir endeks fonu başlatmayı planlıyor. Polygon 10 Index (P10) olarak adlandırılan fon ile ilgilenen yatırımcılara Polygon’da ki en iyi performansı gösteren “blue-chip” projesi için yatırım yapma fırsatı verecektir.

Yukarıda belirtilen gelişmelere ek olarak, MATIC tokeninin, The Graph’in faturalandırma teknolojisi için Polygon ağından yararlanarak varlığını nasıl genişletmek istediğine dair haber raporlarından destek alması bekleniyor. Graph, merkezi olmayan indeksleme ve sorgulama hizmeti sunan mavi çipli bir Web3 protokolüdür. Ethereum ve IPFS üzerinde dApp’ler ve ürünler oluşturmak isteyen çok sayıda geliştirici tarafından kullanılır.

MATIC Fiyat Analizi

Şu anda, Polygon’un MATIC’i 0,85 dolar seviyesinde bulunan destek noktası ile 1,07 dolar direnç noktasının hemen altında, pivot noktasında hareket etmekte. Satış baskısındaki bir artış, 0,85 destek seviyesine gerilemesine neden olabilir.

Öte yandan, yukarı yönlü bir artış yaşanırsa, ileride iki direnç seviyesi karşılamaktadır. Direnç noktaları 1,21$ ve 1,58$ seviyeleridir. Direnç seviyelerini kırdığı takdirde 2 dolar seviyesine ulaşması mümkün olabilir.

fxleaders


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asırlık dergi duyurdu: "Milyonlarca dolarlık Ethereum tutacağız!"

Ethereum yükseltmesi geliyor: Bitcoin halving etkinliğine benzeyecek

Huobi Global, mining platformu Primepool'u duyurdu

Huobi Global, mining platformu oluşturuyor – Primepool