in , ,

Litecoin ve Synthetix fiyat analizi: LTC ve SNX için sıradaki hamle ne olacak? Teknik görünüm

Litecoin fiyat analizi: LTC için izlenecek kritik seviyeler
Litecoin fiyat analizi: LTC için izlenecek kritik seviyeler

Kripto Para Haber – Bitcoin üzerindeki satış baskısı artarken Litecoin düşüşte. 24 saatlik işlem hacmi 86,6 milyar dolar olan BTC şu anda 32.500 dolardan işlem görüyor. Synthetix ise korku piyasayı sardığı için fiyatında bir düşüş gördü.Litecoin (LTC) fiyat analizi

Litecoin, BTC üzerindeki satış baskısının tetiklediği piyasa çapında kayıplar nedeniyle talep bölgesinde 155-165 dolara düştü.

OBV, kısa vadede ivme düşüşe geçerken, alım hacminin yükselme eğiliminde olduğunu gösterdi. Ayrıca özellikle son saatlerde son dört günlük satın alma işlemine kıyasla zar zor düşüşler görüldüğü gözlemleniyor.

Stokastik RSI aşırı satış koşullarında, ancak bu tek başına LTC için bir sıçrama anlamına gelmiyor. Destek seviyeleri, LTC için 139,6 ve 123 ABD doları.

LTC, 45 dolardan işlem gördüğü Ekim sonundan bu yana yükseliş eğiliminde. Şu ana dek en uzun satış dönemi, 1-11 Aralık aralığıydı. Bu nedenle LTC’nin son birkaç aydaki yükseliş trendinin sona ermesinden önce eşdeğer bir süre için daha düşük eğilimi göstermesi gerekecek.

Yakın tarihli bir rapor, zincir içi ölçümlerin Litecoin için düşüş gösterdiğini, ancak yatırımcı güveninin korunduğunu öne sürdü.

Synthetix (SNX) fiyat analizi

Bir varlığın gücünün işareti, piyasada korku yayılırken bile gösterdiği performanstır. Synthetix, SNX %15 düştüğü için bu güce sahip olduğunu iddia edemeyiz, bu da ETH tarafından son saatlerde görülen %17’lik kayıplara neredeyse eşit.

Bununla birlikte AMBCrypto analistlerine göre 11,2 dolarlık destek seviyesine bu düşüş, bazı yatırımcılar tarafından bir satın alma fırsatı olarak yorumlanıyor. SNX için RSI nötr 50’nin altına indi, ancak bu henüz kısa vadeli bir düşüş eğiliminin göstergesi değil.

11,2 doların altında, 9,8 doların destek sunması beklenebilir. 11,2 dolar seviyesini kaybetmek, kısa vadeli bir düşüş trendi gösterir, ancak uzun vadeli rallinin tersine döndüğünü göstermez.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin, son 11 yılda kaç kere en iyi performans gösteren varlık oldu?

Bitcoin düşmeye devam edecek mi? Tarih tekrar ederse dev yükseliş kapıda olabilir!

Binance'ten dikkat çeken hamle! Yeni iş birliğiyle "DeFi hızlandırıcı" geliyor

Binance’ten dikkat çeken hamle! Yeni iş birliğiyle “DeFi hızlandırıcı” geliyor