in ,

Lider derecelendirme şirketi, Bitcoin satın almak için en uygun fiyatı açıkladı

Lider derecelendirme şirketi, Bitcoin satın almak için en uygun fıyatı açıkladı
Lider derecelendirme şirketi, Bitcoin satın almak için en uygun fıyatı açıkladı

Bitcoin 2018’de büyük bir ayı piyasası yaşadı ve fiyatı 2017 boğa koşusundan bu yana en düşük fiyatı olan 3.200 dolara düşürdü. Bu fiyat çoğu kripto parayı satın almak için nadir bir fırsat olarak görülse de bazıları BTC’yi satın almadan önce daha düşük seviyelere dalmasını bekliyor. Bitcoin 2019’da aniden o fiyattan 13.000 doların üzerine çıktı ve şu anki fiyatı 11.870 dolara düştü.

Birçok kişi Bitcoin’i 10 bin dolardan satın almak için bekliyor

Bazıları iyi bir alım fırsatını kaçırmış olabileceklerini belirtirken, bazıları hala BTC’ye girmek için fiyatın 2018 seviyesinin altında bir seviyeye düşmesini beklemeye devam ediyor. Bitcoin ve kripto para derecelendirme devi Weiss Crypto Ratings, Crypto Twitter topluluğunun Bitcoin’in fiyatı için beklentilerini belirlemek adına bir Twitter anketi düzenledi. Ankete katılanların %38’i Bitcoin’i 10.000 dolardandan satın almak için bekliyor. Bu marjinal olarak 5.000 dolardan satın almak için bekleyen %32’lik kesimin yüzdesinden daha büyük.

Bitcoin yılın geride kalan kısmına bakıldığında 13.800 dolarlık yüksek seviyesinden 9 bin ortasına kadar düştü ve aniden 11.000 dolara ulaşmadan ve hatta Salı günü 12.000 doları geçmeden önce bir süre orada kaldı. Ancak Bitcoin’in 5.000 doların altına düşmesini bekleyenler analistlerin bakış açısına göre aşırıya kaçıyor.

Bitcoin 8 bin doların altına düşer mi?

Ünlü analist Tone Vays gibi birkaç analist, Bitcoin’in bazılarının beklentilerindeki kadar düşmeyebileceğini söyledi. Bu tür analistlerden biri olan Josh Rager, Bitcoin’i bir daha asla 8.000 doların altındaki fiyatlarda görmeyeceğimizi ifade etti.

Eğer Rager haklıysa mevcut fiyat Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenler için en uygun fırsat olabilir.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Önde gelen Türk Bitcoin borsası hackendi!

Hacker’lar Bitcoin borsalarından para çalıyor! Listede Türkiye de var

bat bahşiş

Brave tarayıcının BAT bahşiş hizmeti Reddit’te sahneye çıktı